Ministarsko izdrkavanje

Sada je već posve jasno. Oni niti ne pokušavaju barem malkice odglumiti nekakvu pristojnost. Bahato i bezobrazno ponašanje na svakom koraku.

Nekakav Bosanac i Hercegovac, rođen u Duvnu (znate ono, Livno, Duvno… ), daleke 1958, koji je dobar dio svoje mladosti i radnog vijeka živio van granica, u Švajcarskoj, valjda zato jer mu je Juga bila maćeha, a Hrvatska majka, koja je njemu i njegovoj obitelji omogućila da se beskrajno obogati, postao je ministar. Gdje? U Rvackoj naravno!
Hrvatska mu je majka, jerbo je u njoj njegova obitelj postala strašno bogata, postali su vlasnici pogona u kojem se spaljuju životinjske stvine.

Jebi ga, ako si vlasnik pogona u kojem se peče kruh, ondak si pekar.

Ako si vlasnik pogona u kojem se rade kolači i sladoledi, ondak si slastičar.

Ne znam kako se zovu oni koji su vlasnici pogona u kojem se pale strvine.

Imate ideju?

Ja baš i nemam.

Jer me taj ložač trupala kljusadi raspizdio.

Tip je dobio šamar, bar tako kaže jer je navodno, nekom milicajcu rekao da nije lična karta, nego osobna. Pa mu je život u Jugi bio mrzak. Jer je popio šljagu što se pravio pametan pred murjom.

Tip je ministar vanjskih poslova, a prije je bijo nekakav ambasador u Njemačkoj, onaj koji je na poslu forsirao onu babu koja je svako malo objavljivala rasističke statuse na mrežama. „Hrvatska je zemlja bijelaca!“

A on ni kurcom nije mako.

Barem koliko javnost zna. Valjda mu nije smetalo.

E taj frajer ne ide na generalni summit NATO saveza u Bruxelles, jerbo mu je ispod časti ići u društvu takvog predsjednika kakvog mi sada imamo, a jebi ga, izabrali smo, a ovog spaljivača strvina nismo.

Jer s ovim predsjednikom ne može pijano revati, kako je navikao kada je u društvu poglavara države.

A možda misli da bi tamo mogao biti i nekakav da prostite črni, a i nije se nešto dokazao tolerancijom.

VEZANI ČLANAK

Na glavnu vojnu feštu ne ide ni ministar od vojske, koji bi možda i išo, ali svaki put kada nakon par sati skupljanja hrabrosti misli tiho priupitati svog šefa, presječe ga šefonjin pogled kroz naglancane naočale i opet ništa. Pa brzo mijenjaj pelene.

Pročitajte i ovo:
Krepat ma ne molat!

On nema problema s čašću kakvih ima ovaj koji pali strvine. Više sa sraćkom.

Ova dvojica, taj kafilerist i ovaj hrabri vojskovođa kojeg svako malo šef presječe pogledom, pojma nemaju što je sve Hrvatska morala napraviti da bi se uopće ušuljala u NATO.

Koliko muke, koliko usklađivanja, koliko rada, lobiranja.

Da bi sada, ovaj koji pali strvine pokazivao ponos, a vojskovođa mijenjao pelene.

Pa ne mogu ić.

Di ćeš svako malo ić mijenjat pelene na sastanku tih vojskovođa najjačeg vojnog saveza na svijetu?

Sve se mislim, pa možda je i bolje da presidente ide sam, nego da se pojavi u lošem društvu.

Nekako mi je to reprezentativnije. Nego da se pojavi s ovim duetom koji mene podsjeća na Lisca i Mačka.

I debeli, ali kratki Vili se opet osilio.

Taj je opet išo pit kafu u Zadru, strašno ga je razjebala nekakva konobarica koja je eto, njemu, dežrnom gazitelju Ustava, kojeg je u magnovenju isparavanja alkoholnih para pisao V. Šeks a koji danas proživljava petu mladost, donijela kavu bez maske na ćubama, na nekakvoj terasi u Zadru.

Jerbo konobari moraju nosit masku, ne zato jer je to propisano, a nije, nego da ih Vili ne gleda.

Mrsko mu je gledat lica koja nisu HDZ-ovci.

Njuške bez maski koje rečeni punašni Vili voli gledati su njuške HDZ ovaca i posvuduša s kojima se javno cmakao i balio u vrijeme kad djedovi unuke zagrlit nisu smjeli.

Pa se toliko raznjupo da ni kafu popio nije, bahato, kako i priliči, jerbo je on ipak ministar od ovakve države u kojoj su ministri kafileristi, a neki i u pelenama hodaju, bacio je novac na stol.

Ali, HDZ je to.

Prije bi Sava potekla prema Sloveniji nego HDZ-ovac pošteno platio račun. Pa je bacio dvije kune manje.

I izgubio obraz.

Za dvije kune.

Kokošarski, kaj ne?

Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,164SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Kentauri

U astronomiji je poznat pojam tijela koja ne ostaju trajno u istom orbitalnom prstenu, već njihova putanja značajno varira tijekom vremena zbog gravitacijskih utjecaja...

Zemlja sreće jerbo imamo Andreja

Svaki od nas ima nekakav popis. Evo, ja imam popis za kupovat u dućanu. Na popisu su fileki, panceta, kapula, nekakve salvete, i par...

Dan državnosti, verzija HDZ je danas!

Događaji su se tih dana mijenjali iz dana u dan, kao na traci. U vrlo kratkom vremenu nestala je Jugoslavija. Ondak je dana 08.10.1991....