Brat Marije Puh zaposlen u ZET-u, a iz te kompanije ne žele otkriti detalje jer, kako tvrde, ‘štite osobne podatke svojih radnika’
Jeben je taj GDPR.
Idealan za ovakve štakore. Radiš kaj oćeš, a onda STOP! Osobni podaci!
E jebem li te civilizacijo!
Marija Puh, bivša potpredsjednica HNS-a i saborska zastupnica, koja je ovih dana izazvala veliki interes javnosti zbog napuštanja HNS-a i prelaska u stranku Milana Bandića, nije do petka nigdje obrazložila što ju je to privuklo stranci zagrebačkog gradonačelnika.
Ova je Puh teži kalibar, kada je uspjela zajebati HNS ove foteljaše.
Foteljašica nad foteljašicama.
Upravo na dan kad će Puh i službeno, na press konferenciji u Mariji Bistrici, objaviti da je prešla k Bandiću, objavljeno je da je njezin brat Milan Puh zaposlen u ZET-u, gradskoj prijevozničkoj tvrtki koja posluje u okviru Zagrebačkog holdinga.
Detalje o zapošljavanju, radnom mjestu i plaći ZET Net.hr-u nije želio otkriti:
“Zagrebački električni tramvaj d.o.o. štiti osobne podatke svojih radnika u okviru ugovornog radno-pravnog odnosa. Podatci koje tražite osobne su prirode, zadiru u privatnost radnika jer se odnose na njegov Ugovor o radu, te stoga nismo u mogućnosti iste Vam dostaviti.”, napisali su im.
Marija Puh, od danas i službeno članica Bandićeva kluba, koja je HNS napustila početkom mjeseca, oglasila se o svom ‘mijenjanju dresa’, ali i o medijskim napisima o zapošljavanju njezina brata Milana Puha u ZET-u.
“To je moguće samo ako Milan Bandić ima vremenski stroj i ako se mogao vratiti godinu ili više unatrag. Moj brat radi u ZET-u ne znam otkad, prije nego sam upoznala službeno Bandića i prije nego što smo popričali dvije riječi o tome. Sad ispada po tome da nijedan Zagorac ne smije raditi u ZET-u ili bilo gdje u Zagrebu”, rekla je Puh.
Pretpostavljam da se javio na natječaj, ne znam čak ni koje je radno mjesto na kojem je zaposlen. Mi ne živimo skupa već pet godina.
Ne bi onda po toj logici mogao biti zaposlen nigdje u Hrvatskoj, jer će se uvijek moći povući neka paralela sa mnom i nekim vezama, rekla je Puh, dodavši da je odluku o prelasku u Klub Milana Bandića donijela početkom ovoga tjedna, kad je održala sastanak s gradonačelnikom, na kojem joj je obećao da će podržati projekte koji će poboljšati kvalitetu života Zagoraca.
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene.
Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene.
Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene.
Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja.
A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…
Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija
Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.
Počelo je. Svjetsko prvenstvo nogometu. Moje svakovečernje Mućke padaju u drugi plan, jerbo, fudbal. Danas navijam za Mexico, uglavnom navijam za Mexico. Slušam Himno...
Portir Ivek stajao je na porti. Važna izraza lica, kraj zatvorene kapije, poput američkog admirala koji komandira nosačem aviona, ponosno i uznosito. Buljuk radnika...
Hrvatska će biti kao Švicarska. Grmjelo je Trgom Republike, na predizbornom skupu davne 1990., a euforična gomila oduševljeno je klicala, dok je govornik, doktor...