Pred pola sata dobio sam informaciju od visokog izvora iz Banskih dvora.
Izvor je naravno želio biti anoniman, pa je na sastanak došao u japankama, da kasnije ne bi bio identificiran po obliku cipela.
Dakle, kako tvrdi izvor, visoki izvor, sutra ujutro će ministar Lovro Kuščević podnijeti neopozivu ostavku iz nemoralnih razloga i sramote.
Ostavke se obično daju iz moralnih razloga, a pošto je gospodin Lovro Kuščević iz HDZ-a, dapače, politički tajnik HDZ-a, on daje ostavku iz nemoralnih razloga i sramote jer je uhvaćen.
Izvor, visoki izvor tvrdi da je danas bio vrlo neugodni razgovor telefonom, jer je Plenković, koji je bio iz nepoznatih razloga, jako nadrkan, vikao na Kuščevića, tako da su prisutni posve jasno čuli, što viče, premda je Lovro žestoko pritiskao mobitel uz uho.
Pa kaže izvor, visoki izvor u japankama na kojima piše Muller, da se čulo:
Srami se Lovro, srami se. Kako si dozvolio da se sve to sazna?
Pred kraj razgovora je ton postao pomirljiv, te je Kuščević obavijestio prisutne da će sutra podnijeti ostavku iz nemoralnih razloga i sramote, a da će odmah na slijedećoj sjednici Vlade biti imenovan za ravnatelja Državne katastarske uprave, na mjesto na kojemu će njegove sposobnosti doći do punog izražaja.
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene.
Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene.
Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene.
Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja.
A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…
Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija
Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.
Danas su diljem Hrvatske istinski domoljubi, odjeveni u svečana odelca što malkice daju na naftalin, s istaknutom hrvatskom zastavom na reveru, uglancanim špic papcima...
Svake četiri godine izlazimo na izbore. One parlamentarne, pa na njima biramo stranačke poslušnike koji su se razno raznim makinacijama, spletkama, lizanjem guzica, laganjem...