Jel prkno ili pekmez?

Objave na FB ušle su u opis posla političara.

I politikanata također.

Pa se slikaju i bubaju slike na FB, da bi se vidjelo kako uspješno spičkavaju našu lovu.

To je postala skoro umjetnost.

Sada se rade i nekakvi filmići, koji se zovu priče, sve se nadaš da će se na tim pričama neki kurac dogodit, ali ti gledaš mumiju, sve se nadaš da će ga bar neko iza ćoška opandrljit po tikvi, ili barem hračnut, a ono ništa.

Samo slika glavine budžetskog sisača novaca. U priči.

Likovi koji nemaj kaj ispričat.

Ima tu svašta.

Neki misle da znaju pjevat, pa pjevaju.

Bacaju sikiru u nekakvoj vukojebini, pa si zamišljaju da su Zagor Te Nej, a stasom više podsjećaju na njegovog dragog prijatelja Čika.

Ima tu i James Bond tipova, sa dozvolom za ubijanje.

Ili barem jebavanje u zdrav mozak, pa ubijaju vjeru ljudi u političare.

Svakako je šampion među tim Facebook artistima izvjesni Mladen Kešer čije su objave skoro uvijek pravi pičvajz.

Tako se ovih dana uskurčio radi preseljenja pekmezare sa lokacije A na lokaciju B.

Da bi stvar bila ozbiljnija, u igru je uključio i SDP KKŽ-a, čiji je taj šampion šefonja, a taj SDP je inače vrlo ozbiljna i respektabilna organizacija.

Pa je SDP KKŽa ponosno obavio na FB da ne daju PRKMEZARU!

Dakle, il je pekmez il je prkno.

Pitanje je sad!

Pročitajte i ovo:
Izjava Marka Katanovića dojučerašnjeg predsjednika raspuštenog GO SDP Križevaca, sa komentarom Spectatora
Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,163SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Opako izgledajući ministar na čelu šepavih mrava i baletana

Imamo ministra od obrane. Bumo rekli vojničkog centarhalfa. Ministar od obrane ministrira svakog dana u godini vojskom. Vojska su oni tipovi koji su obučeni...

Junaci crnih kronika, a heroji na sudovima

Hrvatska je suočena s rastućim jarkim kontrastom u primjeni pravde: dok se sinovi moćnih političara izvlače s minimalnim kaznama za teška djela, obični građani...

Moderni političari u odijelima što vonjaju na naftalin

Cijelog Uskrsa, a i ponedjeljka, odijelo je visjelo na balkonu, ne bi li se izgubio vonj naftalina. Jer, kako ćeš ući u dvoranu odjeven...