Današnji Večernji list konačno priznao da živi u prošlosti, da ga je vrijeme pregazilo!

Jebeno je kada danas u vrijeme kada su sva komunikacijska sredstva na dohvat svima. Posebno je jebeno novinarima i portalima.

Prošla su vremena  kada su ovim prostorima gadili i balili tipovi ali S. Šagolj, K.G Strohm. Sada bi te laži i niskosti Google jednostavno raskrinkao.

Jer, makar prividno, mi Hrvati živimo u dvadeset i prvom stoljeću.

Godini dvije tisuće i devetnaestoj.

Danas smo posve slučajno u mjesecu lipnju, dvadeset i četvrti dan mjeseca lipnja.

Dakle 24.06.2019.

A sutra je praznik.

Dan državnosti.

Dvadeset i peti lipnja.

Brojkama 25.06.2019.

Doduše, više ni Bog ne zna kada je Dan državnosti i da li se njime slavi dolazak HDZ-a na vlast tridesetog svibnja, ili dan kada je Hrvatski sabor 1991. donio Ustavnu odluku o samostalnosti i suverenosti Republike Hrvatske.

Svako malo se dan državnosti mijenja.

Jer kod nas nema tradicije.

Osim tradicionalnog primitivizma, zatucanosti i života u prošlosti.

Evo, i čuveno nazadnjačko glasilo Večernji list, više uopće ne skriva da živi u prošlosti.

Obratite pažnju na datum današnjeg dvobroja koji vrijedi i sutra, ili je vrijedio pred par dana?

Isti kurac.

Ionako ništa nije u tim novinama istinito.

Pročitajte i ovo:
Ovo još nismo vidjeli, dolazi zima u sred zime!
Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,163SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Opako izgledajući ministar na čelu šepavih mrava i baletana

Imamo ministra od obrane. Bumo rekli vojničkog centarhalfa. Ministar od obrane ministrira svakog dana u godini vojskom. Vojska su oni tipovi koji su obučeni...

Junaci crnih kronika, a heroji na sudovima

Hrvatska je suočena s rastućim jarkim kontrastom u primjeni pravde: dok se sinovi moćnih političara izvlače s minimalnim kaznama za teška djela, obični građani...

Moderni političari u odijelima što vonjaju na naftalin

Cijelog Uskrsa, a i ponedjeljka, odijelo je visjelo na balkonu, ne bi li se izgubio vonj naftalina. Jer, kako ćeš ući u dvoranu odjeven...