Dan osvještenja lizača šupaka, Bero JEST rješenje. Konačno. Endlosung.

Svanulo je jutro. Suncem okupan Zagreb.

Svanuo je dan osvještenja lizača šupaka.

Godinama su podmetali noge, pisali anonimke o  svojim stranačkim drugovima, podmetali, slali mailove portalima, krali i varali na unutarstranačkim izborima, širili dezinformacije, lizali šupak svakome tko je došao s Iblera.

Ne bi li se pojavili među prvih pet na listi, kako bi ušli u Sabor.

To što su mnogi od njih nepismeni, glupani, podlaci, sjecikese i lopovi koji su u stanju  čak i mobitel sa stola u birtiji ukrast, nije bitno.

Svi oni su članovi tog novovalnog SDP-a.

New primitives. Po liku Davora Bernardića!

Objavljene su liste.

Svakako ću se pojaviti svakom listom pojedinačno.

Sada se osjećam poput malog dječačića koji je pušten u prodavaonicu šarenih bombona, željan svega, a šareni  bomboni na  sve strane, a  ja od uzbuđenja ne znam s  koje police da uzmem.

Nekoliko uistinu ogavnih tipova, slike novoprimitivnog SDP-a smješteno je skroz na dno lista.

Ne, nije to lov na preferencijalne glasove, jer za njih ne bi glasala ni njihova uža obitelj.

I sada, kad sjednu u auto da bi se vratili u svoje vukojebine, mogu na miru razmisliti.

Da li se isplatili sve to?

Da li se isplatilo laganje,  da li su se isplatile izborne krađe, blaćenja  stranačkih kolega, da li se isplatilo podmetanje, vrijeđanje ljudi, omalovažavanje.

Za bit deveti ili deseti na listi u nekakvoj vukojebini?

Da li se isplatilo petljat s lađama na Neretvi?

Da li se isplatilo  uvlačenje u guzicu,  u friško polizano dupe?
Da li se isplatilo zamjeranje svima, da bi ti ga na kraju zavukli.

Duboko  do jaja, govoreći, A vidi ruke!  A ruke na ramenima, a u  dupetu tvrdo!

Nikada nisu shvatili koliko je lijepo disati friški zrak, a ne čučati u nečijem dupetu!  Evo vam sada vaš Bero!  Neki su  već veterani, zajebani peti ili šesti puta. Pa se opet nadaju, a svaki puta ih naguze.

Pa se pitam, da li su oni članovi  SDP-a ili homoseksualci, kojima paše da ih se guzi?

Pročitajte i ovo:
Kako dobiti glavni zgoditak na lutriji, a da se lutrija ne uplati?

Možda sam gad, ma jesam svakako, ali uistinu se veselim, što je umjesto tih moralnih polutana, na listama još lošiji izbor.

I da Berardić JEST rješenje!  

Za ovakav SDP. Rješenje je i za Ranka Ostojića, koji je imao puno časnijih rješenja nego doživit da ga vuku po blatu.

Najava: Prvi od članaka biti će posvećen  listi  za II izbornu  jedinicu, gdje šarena grupa  bori  za  ulazak  u Sabor.

I  izborna jedinica, kao najvažnija, biti će obrađena zadnja!

I da, Članovi GO i predsjedništva biraju se od svih članova ubuduće.
Kontrolom iz centrale članarina i članova Bero će biti doživotni predsjednik. 

Čestitam!

Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,163SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Kentauri

U astronomiji je poznat pojam tijela koja ne ostaju trajno u istom orbitalnom prstenu, već njihova putanja značajno varira tijekom vremena zbog gravitacijskih utjecaja...

Zemlja sreće jerbo imamo Andreja

Svaki od nas ima nekakav popis. Evo, ja imam popis za kupovat u dućanu. Na popisu su fileki, panceta, kapula, nekakve salvete, i par...

Dan državnosti, verzija HDZ je danas!

Događaji su se tih dana mijenjali iz dana u dan, kao na traci. U vrlo kratkom vremenu nestala je Jugoslavija. Ondak je dana 08.10.1991....