Kreće kampanja protiv prdenja

Prema tome, kako na gubici nosite masku, ili bi barem trebali, svakako obucite i gaće. I to one deblje.

Flatulencija je jebena stvar. Nije ugodna, a boga mi nije ni pristojna. Jerbo se radi o prdežu, štono bi rekli o prdekanju. Koliko puta ste stajali u tramvaju prepunom ljudi, a tip kraj vas, mrtav ladan, netremice i vrlo zainteresirano gledajući kroz prozor negdje u daljinu, polako i dostojansveno pusti Tihomira. Sve osjetite neku toplinu kako vam se penje uz tijelo.

I onda smrad, nesnosan, kao da gospodin do vas godinama jede samo pohane štakore.

Onda je došla korona. Svi smo isprepadani mudroslovljem Alemke u ranim danima njenog ukazanja s podozrenjem, često čak i mržnjom gledali u ljude koji su zakašljali. Jer im je možda samo zapela korica kruha u grlu. Oni dovitljiviji su kad su trebali zakašljati, da prikriju kašalj i ne navuku mržnju, glasno su prdnuli i nakašljali se istovremeno, slegli ramenima i rekli Oprostite. Jerbo je uputnije bilo prdit nego kašljat.

PROČITAJE NA PORTALU

Jer se kašljem prenosila korona, kako nas je učila Alemka i tada poluumirući Božinović. Novost je jedina, da nas i dalje uči Alemka, a Božinović nije promijenio agregatno stanje.

Onda je nauka o toj koroni otišla koji korak naprijed.

Na sveučilištu u Doboju uspjeli su derivirati frekvenciju prdca koji širi koronu. Ovo je tonski zapis onoga koji širi korona virus delta tip.

 

Klasični, tramvajski prdac možete poslušati ovdje. Protiv njega su sva primijenjena cjepiva vrlo efikasna, oko 98,42%

 

Pa su ustanovili da se korona širi i da prostite prdekanjem. Prdcem. Prdežom. Tihomirom.

Osim kaj ste u opasnosti da vas gospon koji u tramvaju dostojanstveno gleda kroz prozor, i tiho i dugo prdi, posere, može vam još svojim prdežom i sjebat život koronom. Pa nakon davljenja u njegovom prdcu završite i na respiratoru, a morti i papke otegnete. Prema tome, kako na gubici nosite masku, ili bi barem trebali, svakako obucite i gaće. I to one deblje.

Bilo bi posve u redu da onaj nepromijenjenog agregatnog stanja lijepo pojasni, da je nošenje tangica i sličnih špagica u guzici posve neprimjereno, jerbo špagica u guzici štiti od korone upravo koliko i maska koju nose ispod nosa. Ko da luleka nose izvan gaća.

Pročitajte i ovo:
Sedam tisuća zaraženih, a ide se na koncert Ace Lukasa

Posebni korona redari će pregledavati nose li se zabranjene tange ili ne. S velikom pažnjom pratim hoće li negdje biti objavljen oglas kojim se traže kontrolori tangi. Da se javim.

Nego, valja obuči one debele pamučne gače, one visoke koje žuljaju pod pazuhom, pa ih je potrebno malo srolati na rubu, da nisu do pazuha.

Ili da se propiše nošenje pelena, onih plastičnih, pa da prdac ostane kod vlasnika? Ne znam, nisam stručan, svakako će stožer propisati mjere. Na njima se iz aviona vidi da se razumiju u tange. Ko susjeda Marica.

Pelene će biti obavezne osim za vjerske obrede. Di ćeš u crkvu u pelenama?

A ni na Alki se pelene neće nosit, niti u Kninu. Ipak su to obilježavanja važnih datuma u povijesti. Pa da neko ne bi pomislio da su Hrvati, ne daj Bože seronje. Postoji i teorija da bi umetanje plutenog čepa pomoglo. Ali, to je još u fazi ispitivanja, još je rano za stručna i naučna obrazloženja.

Nade ipak ima, jer su ovo sve vrlo jeftina rješenja, samo je potrebno educirati građane. Građani su izrazili nezadovoljstvo mogućnošću povlačenja iz prodaje svih vrsta bažuleka. Prvi maj je prošao, Njega nema, pa će se preživit.

Navodno da su već dogovoreni promotivni koncerti Đanija Stipaničeva, pod nazivom: Spriječi prdac, da ne bi imao hropac.

.

Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,164SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Kentauri

U astronomiji je poznat pojam tijela koja ne ostaju trajno u istom orbitalnom prstenu, već njihova putanja značajno varira tijekom vremena zbog gravitacijskih utjecaja...

Zemlja sreće jerbo imamo Andreja

Svaki od nas ima nekakav popis. Evo, ja imam popis za kupovat u dućanu. Na popisu su fileki, panceta, kapula, nekakve salvete, i par...

Dan državnosti, verzija HDZ je danas!

Događaji su se tih dana mijenjali iz dana u dan, kao na traci. U vrlo kratkom vremenu nestala je Jugoslavija. Ondak je dana 08.10.1991....