Crveni nojevi

“Što je više prevara i laži, Bero nam je miliji i draži!”
Pjesama je to koja se već dulje vrijeme ori Iblerom, Praškom u izvođenju raznih speleologa, nosača šalabhtera, koji o inteligenciji građana koji bi trebali glasati za njih, sude prema sebi. Prema svojem nivou.
Nivou amebe.
Jer, kako objasniti ovo:
Svima je poznato da se ispitivanja javnosti obavljaju od strane nekoliko agencija. Neke od njih su kompromitirane poput kurve u mornarskim krčmama.
Neke svoj posao rade profesionalno i hladno. Sa velikom točnošću gledano na izborne rezultate koje su dobro „gađali“. Konkretno, govorim o rezultatima ispitivanja agencije „Crobarometar“, koja je poznata kao najozbiljnija i najtočnija.
Ekipa je to nadrkana, sa njima nema zajebancije, ali ni malo mi ga povuci, malo i potegni.
Ma da si im tata ili mama, nema tu cici-mici.
Objave da im je tata popularan 0,6% i to je to. Tata se može jebat.
Danas su objavili rezultate, po kojima ekipa pjevača oda Bernardiću, ali i onih iz stranke koji im se smiju čak i nije pala u odnosu na prošli mjesec.
Ali su im frajeri iz Živog zida već jako blizu, osjete njihov dah na leđima.
Samo je 3,7% razlike od ekipe gospođe Palfi i ostalih jarana od Bernardićevih kilavih jurišnika. Upravo toliko postotaka je osvojila stranka Pametno, koje realno ne bi ni bilo da je SDP pametan.
Treba li zbog toga SDP promijeniti ime u Blesavo?
Ima neke logike…
Neodlučnih kandidata ima 8,7%, a po mojoj procjeni, kada odluče, odlučiti će ili za HDZ ili za Banditića.
Za SDP neće.
Jer lijepo piše da su neodlučni, a ne blesavi.
Ali, ne lezi vraže…
SDP, ovaj novi, pjevački, vjeruje nekakvoj anketi Croelecto, koju provodi agencija 2×1, vrlo usko vezana uz Karamarka.
Što god mi mislili o Karamarku, frajer ima više utakmica u nogama nego cijela ekipa nevježa i neznalica oko Bernardića zajedno.
Pa sam skoro sto posto siguran da im Karamarko nježno stavlja milokliz preko svoga jarana.
Po toj agenciji SDP stoji odlično, jako im malo fali da sjebu HDZ i da osvoje vlast. SDP ima 20,69%, a HDZ 24,7%.

Dakle, ovi su naprosto iz ankete Crobarometra skinuli dva posto adezeju i tih dva posto nabili esdepeju. Pa se razveseljenima esdepejcima, top političarima oko Bernardića već cijede sline iz kutaka usana od slasti oko preuzimanja vlasti.
[stextbox id=’alert’ color=’faf0f0′ bgcolor=’ed1111′ bgcolorto=’ed1111′] U pola će hrvatske pouhljebljavat Bandićeve kadrove, a njihove vedete i teškaši, Pandek, Čubretović, Molan, Dukić i ostala politička boranija, biti će ministri, Zmaj bez Gnijezda biti će precednink HAZU, Hajduković ministar Nježnosti, Hajdaš udan Dončić ministar Ministarstva Morala, ali bez..
Pa će Hrvatska procvjetat. Ko karfiol. Ko poriluk na mjesečini.
Sa ovima jedino možeš ići na karmine, ali ne na izbore.
[/stextbox] Trećerazredni političari, uz suport secikesa i šalabahter majstora iz velikih lokalnih organizacija. Tako ih vide ljudi. Ljudi koji im se smiju po birtijama. A oni vjeruju Karamarkovoj agenciji. Komičari.
Sve to skupa  me podsjeća na noja sa glavom u pijesku. Koji u opasnosti jednostavno gurne glavu u pijesak. I opasnosti nema.
Ne vidi je.
Jedino što mu je izloženo to je dupe. Moš ga jebat do mile volje, ali opasnost on ne vidi.
E, tako sada ekipa veselih crvendaća rješava problem.
Pa njihovi pa će njihovi top političari predvođeni Hajdukovićem lijepo nabiti glavu u pijesak i boli ih dupe.
Opasnosti nema.
A njima je dobro..
Nego, danas sam povezao jednu priču.
Onaj tip radi kojega okrećem programe na televiziji (ne Kuščević), nego onaj Horvat, koji bi bio ministar svega, samo ne svojeg ministarstva, koji bi se najradije brčkao u nafti i ostalim energentima k’o prase u blatu. Jer, tu je lova…
E taj lik je tajni agent esdepeja u adezejskoj vladi.
Danas se izlajao…
Pa kaže, glasno i jasno, na televizoru : „”Ja svaki svoj govor završavam riječima: ‘Neka nas sve čuva dragi Bog, neka nam da zdravlja, a ostalo sve je na nama
Ha?
Boktemazo, sedepe ima ministra u vladi…
Sve je na nama…

Pročitajte i ovo:
Breaking news: Procurili detalji pregovora SDP - Josipović

Dijeljenje i kratki sažetak članka

Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,163SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Kentauri

U astronomiji je poznat pojam tijela koja ne ostaju trajno u istom orbitalnom prstenu, već njihova putanja značajno varira tijekom vremena zbog gravitacijskih utjecaja...

Zemlja sreće jerbo imamo Andreja

Svaki od nas ima nekakav popis. Evo, ja imam popis za kupovat u dućanu. Na popisu su fileki, panceta, kapula, nekakve salvete, i par...

Dan državnosti, verzija HDZ je danas!

Događaji su se tih dana mijenjali iz dana u dan, kao na traci. U vrlo kratkom vremenu nestala je Jugoslavija. Ondak je dana 08.10.1991....