Da li je izvještaj SOE falsificiran?

Šeće Mujo gradom i naiđe na Sulju kako se udara ciglom po glavi.

Pobogu Suljo, što radiš? Drogiram se!

Nakon desetak dana opet sretne Sulju, a Suljo gura tačke pune cigli.

Što radiš Suljo?

Švercujem drogu!

 

Nisam nikada bio ministar, a priznam volio bih. Ali ne ministar i nekakvoj ozbiljnoj državi, Americi, Rusiji, Austriji, ne to me ne zanima.

Fora bi mi bilo bit ministar u Hrvatskoj, Srbiji, Bosni, Tunguziji.

U takvim zemljama, tog profila.

Niskoproflinim zemljama.

U svom životu upoznao sam tri austrijska ministra (točnije dva plus ministricu), pa sam posve siguran da ne bi htio radit poso koji oni rade.

Oni su ozbiljni, odmjereni, fino se ponašaju, onako sve nešto uštogljeno. Ako te slučajno gurnu, ispričaju se.

Ovaj jedan ministar iz Austrije išao je na posao biciklom, znao sam ga sretati dok je ozbiljnom u odijelu, sa obaveznim šljemom na glavi, pedalirao do posla.

Ja, kao echte Balkaner svaki puta sam mu redovito potrubio i veselo mahnuo.

Ma brate, ja bi volijo biti ministar u krkanskim zemljama, gdje ministar može što oće.

I kako mu se oće.

Kako mu se digne kurac.

Naši ministri čak ni sa time (dizanjem kurca) valjda nemaju problema jer su mlađahni, a sudeći prema pričama i tračevima ( a i toga se nakupilo u mom inboxu, oni to uistinu i jesu).

Čak mi se čini da je njihova nesposobnost obrnuto proporcionalna njihovoj jebežljivosti.

Navodno je slikan navodni ministar u kupleraju u Zemunu. Sa dvije seksualne trudbenice. Navodni ministar se navodno priprema ušmrkati navodni kokain.

Pa brate moj, ovaj je ministar cijelu Slavoniju oblijepio spomen pločama sebi u čast, pa kuda bi on išo skrivat da je ministar?

Prilično dugo, od kada je zavladala moda šmrkanja kokaina, razni političari se povezuju sa šmrkanjem, i crveni i plavi. (kunem ti se, čist sam već tri tjedna!)

To je naprosto way of living tih budaletina koje bi vodile državu i šmrkale drogu.

Kako nam država izgleda, od samog početka, uvjeren sam da je projektirana u samom vrhu Escobarove vesele družine.

Pročitajte i ovo:
Jebač, a ne ministar!
Pročitajte i ovo:
Moje je građansko pravo da ne vjerujem minstru Tolušiću

Evo, sada su se pojavile slike nekog đikana ćelave tikve sa kurvama i kokom za koje ovi iz te SOE kažu da su falsifikat,.

SOA je objavila da to nije ministar, jer ministar nosi one seljoberske špičoke, a ovaj jebač i šmrkač sa slike ima tupaste cipele.

Ministar mora nositi seljoberske cipele, jer je on ministar poljoprovrede, a poljoprivrednici su uglavnom seljaci. Je to u redu?

Pratite me dalje!

Pa ti seljoberski špičoki su u stvari uniforma ministra poljoprivrede, kaj ne?

Do ovdje je sve logično.

Reći ćete da se ministar mogo presvuć za ić na kuravisanje, pa doći u kupleraj icognito.

Istina je, ali ne ovaj.

Pa brate moj, ovaj je ministar cijelu Slavoniju oblijepio spomen pločama sebi u čast, pa kuda bi on išo skrivat da je ministar?

Po Fejsbuku je pod lažnim profilom sraćko po svima i hvalio sam sebe, pa je čak za to i osuđen.

Sa 5.500 kunića globe.

Ej?

Pa di bi se on odreko svog ministarskog imidža, naročito pred ženskinjama lakšeg morala?

Pratite me?

Kako kažu kod njega u Virovitici, Idemo dalje.

Svejedno, ja nalazu SOE slijepo vjerujem, a o tome naravno imam svoje mišljenje.

Moja je teorija da je objavljen falsificirani nalaz te SOE, da je jedino točan zaključak, da taj krkan što kurvu drži za dupe nije ministar, nego neki drugi krkan.

Pa je priča o cipelama i nekakvom remenu za sat samo nategnuta.

Po mojoj teoriji, na slikama ne može biti ministar, nego je to neki drugi krkan.

Jerbo, ja pratim rad, lik i djelo ovog ministra od samog početka i siguran sam da se on drogiranjem ciglom o glavu.

Ciglom u glavu, sva ili tri puta na dan.

Izazvo je carinski rat sa susjedima, izvrijeđao strane lance, svega je tu bilo.

Ali ne kokainom, nego Suljinom drogom sa početka filma.

Pa ondak ta SOA nemeže napisat da se minstar drogira ciglom o glavu, pa su za javnost nalijepili onaj dio sa seljoberskim špičokima.

Evo, nakon svega što se desilo, on lijepo, kao ministar poljoprivrede kaže da će ti neki na koje on sumnja biti uhapšeni.

Ko će ih hapsit?

Minstrovi traktoristi ili policija, koja je pod nadleštvom ministra unutrašnjih poslova?

Odvjetništvo, koje je pod nadleštvom ministarstva pravosuđa?

Od kuda njemu informacije koje ima, a nipošto ih ne bi smio imat, pa da je tristo puta ministar?

I onda se još njima hvali.

Jebena je droga ta cigla!

 

Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,161SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Inati se Slavonijo

Počelo je. Svjetsko prvenstvo  nogometu. Moje svakovečernje Mućke padaju u drugi plan, jerbo, fudbal. Danas navijam za Mexico, uglavnom navijam za Mexico. Slušam Himno...

Odlazak Kreza

Portir Ivek stajao je na porti. Važna izraza lica, kraj zatvorene kapije, poput američkog admirala koji komandira nosačem aviona, ponosno i uznosito. Buljuk radnika...

Švicarska

Hrvatska će biti kao Švicarska. Grmjelo je Trgom Republike, na predizbornom skupu davne 1990., a euforična gomila oduševljeno je klicala, dok je govornik, doktor...