Horvat u ćorki potrebit slobode

Uhitilo ministra Horvata, uhitilo ga za vrijeme obnašanja mandata. Ćorkiralo ga kao ministra – lopova. Ono za što bi trebao biti uhapšen, katastrofalna  nesposobnost, nije hapšen. To vam je ko glupost, imaš je ali te ne boli. Za to što si s znanjem i sposobnošću potrebit, za to se ne hapsi.

Izašao je iz kuće s plavom putnom torbom u koju mu je žena spakirala keficu za zube, dvije role papira za brisat guzicu, pa spakirala mu je sve da u zatvoru ne bude potrebit  ni za čim.

Ćorkiralo ga kao ministra jerbo Plenković nije vidio da oporba stoji na trepavicama. Pred samo dva dana rekao je E baš ih neću smijeniti, da na trepavicama stojite. A nije ih smijenio jerbo su nesposobni, što je glavna referenca za bit ministar u vladi Andreja Plenkovića.

Nesposoban, glupav, ali s dobro razvijenom jezičinom za lizat guzicu šefu. Dok ti jezičina radi, na zadovoljstvo gazde, mogu svi na trepavicama sjedit. Šire se glasine da danas s istražiteljima USKOKA jutros ugodne razgovore vode još neki članovi vlade. Oporba vrišti, kriči, traži sazivanje izvanrednih izbora.

To je prava tragedija. Jerbo, lopovska stranka, pravomoćno osuđena, pobijedila bi na izborima just like that.

Vidite li vi nekoga od oporbe tko bi mogao biti ozbiljan kandidat koji bi mogao ostvariti uspjeh na izborima?

Vidite li vi koga tko bi mogao biti premijer, na način da tom čovjeku vjerujete?

Peđa Grbin? Domagoj Hajduković? Božo Petrov? Hrvoje Zekanović? Možda Siniša Hajdaš, k tome još Dončić? S lijeve strane spektra vidim samo jednoga, Mišela Jakšića, uspješnog gradonačelnika Koprivnice. Ali, naravno, podmetanje unutar stranke riješit će i njega. Jer, SDP je to.

[blockquote align=”none” author=”Osnovna referenca za bit ministar u vladi AP”]Nesposoban, glupav, ali s dobro razvijenom jezičinom za lizat guzicu šefu. Dok ti jezičina radi, na zadovoljstvo gazde, mogu svi na trepavicama sjedit.[/blockquote]

Sve je to samo niskopišaća garnitura, tipovi koji bi teško bili predstavnici stanara u haustorima s dvadesetak stanova.

Pročitajte i ovo:
Neizbor Čuraja je Plenkovićeva pobjeda

Oporba je davno shvatila da ja puno ugodnije biti bez vlasti. Plaća redovna, k tome se bere odlična lova iz naslova raznoraznih beneficija, plaća se i članstvo u raznoraznim odborima, pa bi obnašanje bilo kakve vlasti bilo samo tlaka. A čemu tlaka, pa moraš raditi, moraš misliti, donositi odluke, a širom ti se otvaraju i vrata za krađu, a krađi je kao što znamo vrlo teško odoljeti. Pa te onda vodaju ko vola na sajam u špangama, upravo tako kako danas vode Potrebitog ministra.

Današnja ljevica, nema ama baš niti jednog kandidata za bit premijer. Kad uzmemo tome podršku Darija Hrebaka, kokošara iz manjina i ostalih dupelizaca, Plenković će vladati do 2100 godine. A to je najveća tragedija naše političke stvarnosti.

[URIS id=39604]

ISPRIKA ČITATELJIMA

[blockquote align=”none” author=”ISPRIKA ČITATELJIMA ZBOG TEHNIČKE POGREŠKE”]Greškom grafičkog urednika objavljena je slika hapšenja Gabrijele Žalac, umjesto slike hapšenja ministra Darka Potrebitog Horvata. Grafički urednik biti će nastrože kažnjen, da mu se prilikom sljedećih hapšenja ministara takve stvari ne događaju. Objavljujem sliku koja je trebala biti objavljena[/blockquote]

 

[URIS id=45591]

 

 

Prethodni članak
Sljedeći članak
Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,161SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Inati se Slavonijo

Počelo je. Svjetsko prvenstvo  nogometu. Moje svakovečernje Mućke padaju u drugi plan, jerbo, fudbal. Danas navijam za Mexico, uglavnom navijam za Mexico. Slušam Himno...

Odlazak Kreza

Portir Ivek stajao je na porti. Važna izraza lica, kraj zatvorene kapije, poput američkog admirala koji komandira nosačem aviona, ponosno i uznosito. Buljuk radnika...

Švicarska

Hrvatska će biti kao Švicarska. Grmjelo je Trgom Republike, na predizbornom skupu davne 1990., a euforična gomila oduševljeno je klicala, dok je govornik, doktor...