I dobro je da ga je makla sa Pantovčaka, da je ne gleda!

Iz policije su objasnili da štićena kolona nikad ne staje ako se dogodi manjaprometna nesreća. Zaustavlja se kasnije, na prvoj mogućoj lokaciji, a ističu da je tako bilo i sinoć.

Oštećenu vozačicu će sutra posjetiti izaslanik predsjednice.

Dakle, autobus koji je prevozio predsjednicu RH na njenoj kampanji, udario je automobil u kojem su bili majka i malo dijete i produžio dalje.

U Lobor, gdje je predsjednica morala izjaviti da voli Hrvatsku do bola.

I nikom ništa. Nije bila murja, nije niko puhao, ni šofer, a Boga mi ni Predsjednica.

Bilo bi veselo!

Kao što je bilo veselo nakon igokaza s laganjem i preseravanjem, jer se autobus vraćao u Zagreb, prepun HDZ jugenda, a ONA je ostala proveselit se malo.

Proslavit valjda što autobus nije jako oštećen.

Čudno je to, HDZ-ovke bubaju djecu po cesti, ko da su zečevi.

Fuj, ogavna babetina!

Zajebano je to.

Pet godina ne skrivaš lice.

Ne skrivaš da si bestidnik, da si sa moralom na Vi. Da si u biti, samo običan šovinist, uskogrudni mrzitelj sviju koji nisu kao ti.

I nikom ništa.

Jer su i oni kao ti.

Bestidnici koji su se obogatili ili ogrebali za razne benefite prije ili u toku rata.

Oni koji su od rata izvukli oprostite, na tuđoj krvi, patnjama, suzama i odricanju.

I tako, pet je godina bila carica.

A ne blebetuša.

Onda joj je krenulo, nesuvisli govori, pjevanje, lamatanje rukama nekotrolirano, da nije predsjednica, onda bih rekao, poput pijane babe, moje susjede Katice.

A ovako, ne mogu reć, jer bi me bilo i sram napisat da mi je predsjednica države, da prostite cugerica.

Ko moja susjeda Katica, koja je od ranog jutra na Mirogojčeku.

Bahatost raste iz dana u dan.

Odbijanje sučeljavanja s protukandidatima po meni, pokazuje da ipak ima trenutke lucidnosti, jer je svjesna da ne zna ništa, ne razumije ništa, a u pet je godina toliko laži isplela, da bi se u prvoj minuti uplela ko pile u kučine.

Ne prođe dan, da se oko nje ne desi sranje.

Ma dešavalo se to i ranije, ali sada, u žiži kampanje, prati se sve, svaki dan pod okom kamere, nemreš skrit da si obična nemoralna nula. Svaki njen nastup, svako njeno pojavljivanje u javnosti rezultira skandalom. Znam da je pritisak velik, ali njene reakcija pod pritiskom su katastrofalne, daleko od onog što bi predsjednik, k tome još vrhovni zapovjednik oružanih snaga trebao imati. Gledam njene govore, gestikulaciju, kao u onim krimićima kad neka žena s otvorenih vrata tjera policiju koja je došla provjeriti da li je sve u redu, a iza vrata stoji krimos sa uperenim pištoljem. Možda ona naprosto traži pomoć? Možda ona shvaća da više ne može, a nema načina oteti se raljama HDZ-ove pohlepe?

Udariti autobus, a ne stati, a u autobusu je majka s djetetom.

A ne staje se iz sigurnosnih razloga?

Ej, u vukojebini Zagorja? Neko će napast babu?

Dajte najte.

Sjećam se, 1971 prvog svibnja, stajali smo na cesti pred Rapcem, otvarao se hotel Lanterna, Tito ga je otvarao.

Prolazi kolona, Tito i Jovanka u otvorenom autu.

Nas desetak stojimo i mašemo.

Auto staje, vozač otvara vrata, a Stari se rukuje sa svima, svakom se nasmiješi i odlazi.

Ej Tito!

Tito bok te mazo!

I dobro je da ga je makla sa Pantovčaka, da je ne gleda!

 

Pročitajte i ovo:
Kobili se nado? Evo je opet! Nesreća nikad ne dolazi sama!
[wdps id=”2″]

 

Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,163SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Kentauri

U astronomiji je poznat pojam tijela koja ne ostaju trajno u istom orbitalnom prstenu, već njihova putanja značajno varira tijekom vremena zbog gravitacijskih utjecaja...

Zemlja sreće jerbo imamo Andreja

Svaki od nas ima nekakav popis. Evo, ja imam popis za kupovat u dućanu. Na popisu su fileki, panceta, kapula, nekakve salvete, i par...

Dan državnosti, verzija HDZ je danas!

Događaji su se tih dana mijenjali iz dana u dan, kao na traci. U vrlo kratkom vremenu nestala je Jugoslavija. Ondak je dana 08.10.1991....