Izgledan je novi posao za Lovru Kuščevića!

Poznato je obećanje KGK o preseljenju Ureda u Visoku, pa podjebavanje Vlade koja je dala taj prostor na korištenje Uredu predsjednice, pa naravno, KGK kojoj je to bila predizborna hrana za budale, nije prihvatila.

Ugnijezdila se u Titovu vilu, da bi se ugodnije osjećala, izbacila je i Totovu bistu.

Da je ko ne daj Bože ne bi shvatio kao antifašistkinju.

Prolazi vrijeme.

Nakon četiri godine nesputanog igranja, došlo je vrijeme novih izbora.

A ona zaigrana, vesela, zabavlja sve koji je žele slušat.

Evo, jučer su Švicarci čuli da su oni goli kurac u odnosu za nas.

Samo kada bi imali stručnjake, znanje.

Sad, da li je ona tom izjavom dala do znanja da je svjesna da mi imamo neznalice i krkane, nije mi posve jasno.

Naime ona je izjavila:

Imamo sve resurse, puno smo bogatiji resursima od mnogo država, uključujući i Švicarsku u kojoj živite. Samo nam treba organiziranost, mentalitet rada, etike, međusobnog poštovanja, vjere u svoju državu, obitelj, zajednicu, u Boga i sve one vrijednosti koje društvo čini plemenitim

Znači li to da su frajeri i ženskinje koji imaju takve resurse, a život im je za kurac, da su ti frajeri i žemske samo debili?

Koji ne znaju u kombinaciji koristit čekić i čavao?

I iskoristit te sve resurse?

Nego uporno kopaju po kontejerima tražeći koju PVC bocu ili komadić neumrljanog kruha.

Osim pred njenim stanom, jer ona ostatke ručka ne baca u kontejner, nego ih vješa u vrećicu.

Pa se penzioneri koji se podsjećaju dana kada su se resursi znali koristiti, koji puta oslade i feticom lososa, koji je promako Jakovu.

Ili samo da Hrvatine nedovoljno vjeruju u Boga?

I onih devedeset posto kojima se hvali Crkva?

Ili samo da ni kurca ne vjeruju u državu u kojoj je ona predsjednica.

Što bi bila šamarčina njoj.

A iako su Hrvati Balkanci, što i nije najzdravije priznat, šamaranje žena nije omiljen sport.

Osim ako si visokorangiran dužnosnik HDZ-a.

Njezine stranke.

Sada čitam da će se smanjiti površina Pantovčaka, Jer će dio zemljišta darovati Republici Hrvatskoj, koja će ga darovati  Gradu Zagrebu, a grad Zagreb će ga odma zamijeniti za nekakve Trnjanske ledine, po cijeni 1:1.

Bandićevi pajdaši već otkupljuju placeve oko svih mogućih ledina, ne bi li dobili pravo gradnje na Pantovčaku.

Kažu u Uredu, da to nikako nema veze sa kampanjom, nego da se to dugo pripremalo, valjda zato jer je Predsjednica vrlo skromna i temeljita osoba, u što smo se osvjedočili tisuće puta.

Ali, procedura je zajebana.

Kad ne znaju.

A lijepo su mogli angažirati onog debelog Lovru, Svetog Lovru.

Pa on sve papire sredi za jedan dan.

I sve štima.

Od kokošinjca napravi građevinsko zemljište.

U taj čas.

Od države napravi ruglo.

U taj čas.

Ali kad ekipa iz Grada Zagreba dobije zemljište, biti će posla za čovjeka vičnog zemljšnim transkacijama.

Lovru Kuščevića.

Hvaljen Isus!

Pročitajte i ovo:
Birajte besprizornicu!
Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,163SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Inati se Slavonijo

Počelo je. Svjetsko prvenstvo  nogometu. Moje svakovečernje Mućke padaju u drugi plan, jerbo, fudbal. Danas navijam za Mexico, uglavnom navijam za Mexico. Slušam Himno...

Odlazak Kreza

Portir Ivek stajao je na porti. Važna izraza lica, kraj zatvorene kapije, poput američkog admirala koji komandira nosačem aviona, ponosno i uznosito. Buljuk radnika...

Švicarska

Hrvatska će biti kao Švicarska. Grmjelo je Trgom Republike, na predizbornom skupu davne 1990., a euforična gomila oduševljeno je klicala, dok je govornik, doktor...