Koristiš li zaštitu?

 

Dvije stvari su dokazane u Hrvatskoj.

Da se korona virus ne širi nedjeljom. I da se ne širi u crkvama, koje su hramovi Božji. To što je ona časna umrla od korone, to je očito neki zajeb u evidenciji Onoga Gore.

U vremenima kad  pripadnici različitih spolova pitaju sa zebnjom i nadom koristiš li zaštitu?

U čudno vrijeme kad je frajeru vrhunac da komada nakon što su prošetali, dodirne laktom u lakat, što je valjda pandan nekadašnjem uvlačenju ruke pod kiklu i petljanju po hulahopkama ili uz više sreće po trakicama haltera, pitanje zaštite je najvažnije.

O ljudi moji, čuda i mirakula.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Došla su vremena kad svi nesigurno živimo. Nesigurni u egzistenciju. Tako žive i oni u svijetu, što me naročito veseli, neka vide kako je nama Hrvatima već tri desetljeća.

Čitam da se pregovara s Nijemcima da bi dolazili na more, zajedno s Česima i Slovacima.

Valjda će otići i pokoji Hrvat, koji će nadrkanim policijotima po putu morati pokazati auzvajs, na kojem piše da si rezerviro mjesto u hotelu.

Razvijaju se i posebne procedure ulaska u vodu. Na plažama će biti postavljeni redomati. Komunalni redari će mjeriti točnost udaljenosti od ručnika do ručnika. U vodu ćemo ulazit na fučkaljku, poput nekada dece iz srpskih odmarališta što su došla da se kvase na Jadranu.

Lešinari koji su iznajmljivali ležaljke na plažama, veselo trljaju ruke, jer će za pola cijene punog panisiona iznajmljivati pregrade od plekisglasa.

U more ćemo ići umotani u streč foliju.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA



Sado mazo procedure posluživanja hrane u restoranima ne bih se usudio prognozirati, jer uvijek me zajebu, uvijek može gore.

Jer svaki puta zaboravim da živim u Hrvatskoj.

Oni koji imaju vikendice na moru, za koje redovito trebaju plaćati porez, e za njih ne znam. Jerbo nisu hoteli.  Na more će samo puštati one koji idu u hotele. Vlasnici kuća i apartmana imaju samo obavezu plaćanja poreza i komunalija.

Ostalo, kako ti odredi stožer, ili Crkva.

Pročitajte i ovo:
Poljski model izbjegavanja lockdowna primjenljiv je u Hrvatskoj

Kao što je do sada bio slučaj, imaš vikendicu van mjesta boravka, imaš tamo vrt i voćnjak, za sve plaćaš porez, komunalije, a možeš se jebat.

Jer nisi OPG. Pa ti sada u gredicama raste drač. Jer ti ne daju dozvolu da ideš kopat u vrtu udaljenom kilometar od najbliže kuće u nekakvoj vukojebini.

Danas smo saznali da će se zabraniti rad nedjeljom.

Stvar koja je dugogodišnji prijepor u društvu, stvar koju forsira i inicira Crkva, jerbo su popovi uvjereni da bi svi oni koji ne rade u Bauhausu, Lidlu, Kauflandu, Spaaru cijele dane lizali oltare. A do sada nisu mogli, što je svećenike poprilično frustriralo.

Sve su rekli u jednoj rečenici, ladni ko špricer.

Nedjeljom se neće raditi.

Jer je to odluka Stožera. Ovaj Stožer se svakim danom sve više počinje ponašati poput ONOGA stožera. Isključiv. Bez uvažavanja za potrebe društva.

Još im samo fali Anica Kovač  s janjcima. Sve ostalo su samo nijanse.

Dakle očekuje nas beskontaktna budućnost, ne znam kako će se to manifestirati na broj novorođenih Hrvatića, tim više što je korištenje zaštite obavezno.

Kakav je sada stav Crkve o korištenju zaštite, nije mi poznato!

A kao što vidimo, jedno je stav Crkve, odvojene od države, bitan!

 

Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,163SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Kentauri

U astronomiji je poznat pojam tijela koja ne ostaju trajno u istom orbitalnom prstenu, već njihova putanja značajno varira tijekom vremena zbog gravitacijskih utjecaja...

Zemlja sreće jerbo imamo Andreja

Svaki od nas ima nekakav popis. Evo, ja imam popis za kupovat u dućanu. Na popisu su fileki, panceta, kapula, nekakve salvete, i par...

Dan državnosti, verzija HDZ je danas!

Događaji su se tih dana mijenjali iz dana u dan, kao na traci. U vrlo kratkom vremenu nestala je Jugoslavija. Ondak je dana 08.10.1991....