Nakon svih ružnih vijesti, konačno jedna dobra i to ona najvažnija!

Konačno dobra vijest

Dobro je, konačno nakon ovih luđačkih nekoliko dana u kojim smo zasipani vijestima, od toga da je neki tip u odijelu koje daje na naftalin, za kojeg je malo tko čuo, državu oštetio za 600.000.000 kuna, pa do vijesti da je voljena nam, nikad vraćena, premda je to bilo obećavano, INA opljačkana za milijardu kuna, opljačkali je sito tipovi koje nitko ne poznaje, čak kako kaže lažljivi Marko Milić, niti premijer Plenković, predsjednik HDZ-a, koji bi po svojoj funkciji trebao poznavati sve važnije lopove, pa do ubojstva žene u butiku, koji je eto, ubio netko poznat. Policiji poznat, sudu poznat, pa su mu oni izdali licence to a kill, pustili ga da šećka i ubija. Policiji poznat od prije. Pa kaj onda?

Nakon svih tih vijesti, konačno jedna dobra, rekao bih, odlična vijest.

Vlada je stabilna! Parlamentarna većina je stabilna! Vlada je dobila potporu za rješavanje daljnjih izazova!Andrej Plenković, predsjednik pravomoćno osuđene kriminalne organizacije (HDZ)

Za one koji su neupućeni u postavke parlamentarnog sustava u ovoj sretnoj zemlji, ukratko, vladu sada podržava  šezdeset i dva zastupnika, pripadnika pravomoćno osuđene kriminalne organizacije (HDZ), dva zastupnika za sada neosuđivanog HSLS-a, kojeg vodi Dario Hrebak, pri tome valja se podsjetiti da je on legalno instaliran na čelo stranke od osobe koju nipošto ne smijemo zaboraviti Darinka Kosora, junaka i heroja privatizacije imovine SSOH, pa su nekak stvari jasnije.

Došli smo do 64.

Idemo dalje, kako bi rekao pljačkaški pripravnik Ivo Sanader.

Osam, kako sam ih do sada nazivao etno trgovaca, kokošara, manjinskih ucjenjivača, predstavnika manjina. I oni podržavaju vladu koja se želi baviti novim izazovima.

Svakako je krađa milijarde kuna veliki izazov. Kaj ne? Idemo dalje, kako je kazivao lopovski sitnež Ivo Sanader.

Prvo bih im se želio ispričati radi etno trgovaca, kokošara, manjinskih ucjenjivača

Ispričavam se, jer oni to nisu.

Oni su samo kriminalci, lopovi koji podržavaju lopovluk. Oni su samo cigani, sa malo c. Svih osam. Od Bileka, predsjednika te male gangsterske družine, do Jankovicsa, Jeckov, Kajtazija, Lekaj Prljaskaj, Miloševića, Pupovca pa do Radina.

Pročitajte i ovo:
Po igri Više guzica nego stolica večeras će neki ministri ostati bez stolice. Za sada svi tanko kenjaju

Gangsteri koji i dalje vjerno podržavaju kriminal. I podržavati će.

Velika većina njih ima rezervnu domovinu (ili pravu???) a ovdje su samo da bi se dobro zajebavali i bili bogovski plaćeni za gangsterski posao.

Tome treba pridodati i Čačićevu Martinčevićku, koja sluša što joj stara lopina naređuje, ali je ni malo ne amnestira od krivice.

Silvana Hrelju moram svakako spomenuti, iako mi se gadi napisati njegovo ime na mom skupom kompjutoru. Daš 25.000 kuna za laptop i onda pišeš ta imena. Gadljivo. S moje strane blesavo.

Tu raznu boraniju tipa Zekanović nije vrijedno ni spominjati, jedino mi nije jasno, zašto se njihov glas računa kao glas cijelog čovjeka?

Na veliku žalost, Hrvatska u svojoj povijesti ima ljudi kojih se pristojan čovjek stidi.

Svakako su navedeni među njima. Svako navedeno ime u ovom članku dostojno je istinskog prezira Hrvata, ali i pripadnika manjine koju predstavljaju.

Ovi ljudi podržavaju pljačku i razaranje moje domovine. Jer oni imaju svoju. A ja nemam druge.

Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,164SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Inati se Slavonijo

Počelo je. Svjetsko prvenstvo  nogometu. Moje svakovečernje Mućke padaju u drugi plan, jerbo, fudbal. Danas navijam za Mexico, uglavnom navijam za Mexico. Slušam Himno...

Odlazak Kreza

Portir Ivek stajao je na porti. Važna izraza lica, kraj zatvorene kapije, poput američkog admirala koji komandira nosačem aviona, ponosno i uznosito. Buljuk radnika...

Švicarska

Hrvatska će biti kao Švicarska. Grmjelo je Trgom Republike, na predizbornom skupu davne 1990., a euforična gomila oduševljeno je klicala, dok je govornik, doktor...