Pljačku plina koja je planirana i provedena u Vladi, u Saboru brane bestidnici

U tijeku je rasprava u Saboru o neviđeno bezobraznoj pljački, ovaj puta plina, pljački u kojoj je plin prodavan i do 4.700 puta jeftinije no što ga plaćate vi. I ja. Pljačku nisu osmislili nekakvi tipovi is petog ešalona HDZ-a. Pljačka je osmišljena u Vladi. U vrhu države.

Pred jako puno stoljeća, u hladnu jesensku noć, pod velikim hrastom što je rastao tamo gdje je danas Smiljan, rodno mjesto Nikole Tesle. Pokriveni ovčjim kožama, kako bi se bar malo zaštitili od studeni, glava položenih na tvrdu stinu ležala su braća Klukas, Lobel, Kosjenc, Muhlo i Hrvat, a samo nekoliko koraka dalje uz drhtavi plamen malog ognjišta glava položenih na kamenu stinu, ležale su im sestre Buga i Tuga.

Jutro je svanulo, hladno i bistro. Brat Hrvat se protegnuo i progovorio…

Usnuo sam san. Da imamo svoju državu. Pogled mu je lutao pustim poljima, pa kao za sebe progovori. Bit ćemo siromašni, ali bit ćemo svoji. Nek te rani kora kruva, kapja vina, zrno soli, nek ti kušin bude stina, al’ Hrvatsku sine voli.

Prošla su stoljeća. Generacije i generacije Hrvata snivale su isti san. Voljenu Hrvatsku, zemlju sretnih ljudi kojima je posve dovoljna kora kruva, kapja vina, zrno soli i kamen pod glavom.

I sada imamo Hrvatsku. Upravo onakvu kakvu su usnuli. Kora kruva, kapja vina, zrno soli, a kamen je od silnog ležanja i na njemu snivanja takve Hrvatske u glavu ušao.

Pa je Hrvatima kamen u glavi.

E pa dragi moji Klukas, Lobel, Kosjenc, Muhlo, Hrvat, Tuga i Buga, jebem vam mater!

Drugi dan slušam Sabor. Jer sam na moru, jer sam već rano jutros ispraznio vršu, pa mi se može sjediti u hladu. A Sabor slušam valjda jer sam po opredjeljenju mazohist. Umjesto samobičevanja, prakticiram drugu metodu, jednako efikasnu.

Praćenje sjednica Sabora.

Dakle, ja držim do sebe. Otvoren sam i komunikativan, ali od kad pamtim za sebe, pazim s kim se družim. Općenito, pazim s kime se srećem. Ljudima koji su po mom moralnom sudu, nedostojni da ih se uopće zove ljudima, njima se ne obraćam. Ako mi se obrate, ne čujem. Nisam ja Andrej Plenković koji se jučer u Slaviniji družio s netom iz zatvora izašlim županom, koji je mrtav pijan napravio nesreću. Pa je stvar zataškavao. Pa je u zatvoru imao mobitel. Čovjek je učinio sve da dokaže da nije čovjek. Nego da je svinja.

I s takvom svinjom se druži Andrej Plenković u Slavoniji dok se u Saboru razglaba kako je on organizirao pljačku plina.

A Sabor, institucija iznad koje je samo Bog, prepun je ljudi radi kojih ni u Ilicu ušao ne bi kad bih znao da su tamo.

Pročitajte i ovo:
Vitez tužna lika

Što li Bog misli o Hrvatima, kad onako odozgo pogleda prema dolje, pa prvo ugleda Sabor, jer je on iznad Hrvata. Pa ugleda Zekanovića, Hrelju, Hrebaka, pa sav onaj polusvijet koji zastupa manjine, Majdu Burić, Nadu Murganić, Josipa Borića, Antu Deura, Maju Grbu – Bujević, Damira Habijana, Josipa Đakića, Marka Pavića, Grozdanu Perić?

Osjeća li Bog barem malo grižnju savjesti? Je li ga bar malo sram? Ono, da nikom ne prizna, kad se pogleda u ogledalo kad se brije? Ili je besramnik? Toliko nemorala pobacati na tako mali broj ljudi. Ekipa razornija od atomske bombe.

Što odmah bombu nije bacio, da se riješimo svega? Ovi su nas ionako svega riješili.

Hrvatska je pokradena. Pokrali su je mnogi, ali sve i uvijek pod paskom HDZ-a, zločinačke organizacije pravomoćno osuđene za pljačku.

U tijeku je rasprava u Saboru o neviđeno bezobraznoj pljački, ovaj puta plina, pljački u kojoj je plin prodavan i do 4.700 puta jeftinije no što ga plaćate vi. I ja. Pljačku nisu osmislili nekakvi tipovi is petog ešalona HDZ-a. Pljačka je osmišljena u Vladi. U vrhu države.

Sramotni čin, koji je pokazao da bi HDZ i slijepom psu kost iz usta ukrao.

Umjesto da od sramote naprave kolektivni harakiri, već drugi dan u Saboru rade škerac. Blebeću o kupaćim kostimima, janjetini, o nekakvom HAARP-u. Pričati će o svemu, ali ne o plinu. Plin je ispario, lova je otišla na sigurno.

I čemu se vraćati na to?
Jer, lopov se na mjesto zločina ne vraća.

Po principu glavnog meštra svih hulja Idemo dalje!

 

Pljačku plina koja je planirana i provedena u Vladi, u Saboru brane ovi bestidnici. Nisam vjernik, ali bih volio da se jednom ukaže Bog. I nagradi ih za sve zločine koje su napravili hrvatskom narodu.

Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,161SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Inati se Slavonijo

Počelo je. Svjetsko prvenstvo  nogometu. Moje svakovečernje Mućke padaju u drugi plan, jerbo, fudbal. Danas navijam za Mexico, uglavnom navijam za Mexico. Slušam Himno...

Odlazak Kreza

Portir Ivek stajao je na porti. Važna izraza lica, kraj zatvorene kapije, poput američkog admirala koji komandira nosačem aviona, ponosno i uznosito. Buljuk radnika...

Švicarska

Hrvatska će biti kao Švicarska. Grmjelo je Trgom Republike, na predizbornom skupu davne 1990., a euforična gomila oduševljeno je klicala, dok je govornik, doktor...