Vili Beroš ima podršku Vlade u dodjeljivanju poslova cvjećarki!

Kako će vlada koju podržava recimo jedan Đakić ili Branko Bačić, napraviti ikada nešto pametno i pošteno?

Plaća. To je ono što dobivaš svakog mjeseca, ako imaš sreće. Koliko god da dobio uvijek ti je malo.  Poznajem dosta ljudi kojima je plaća prema njihovom mišljenju premala, a žive ko lordovi.

Imaju male plaće, ali dobra primanja.

Evo, javijo se i Vili Beroš, pa ničim izazvan veli da mu je plaća manja nego plaća doktora, a ipak je on jelte, ministar.

Taj štos o plaći vjerojatno je potekao iz Yutel kuhinje, koja je vrlo dobro ugniježdena u Banskim dvorima. Ne postoji emisija na bilo kojoj televiziji, a ima ih puno, kojoj je autor Goran Milić, u kojoj on ne pita svakoga koga dovuče pred kameru A kolka ti je plaća?

Tip koji je zemaljsku kuglu obišao otprilike toliko puta koliko je obiđe astronaut u deset dana boravka u svemiru, nikad nije naučio da to pitanje pristojni ljudi ne postavljaju. Pa i ja imam pitanje, da li je on nepristojan, a drugo je, da li je on čovjek.

Hvali se Vili da ima podršku Plenkovića i svih ministara.
U budalaštinama (ako je samo to) kao što su povjeravanja milijunskih poslova informatizacije sustava zdravstva cvjećarskom obrtu ili povjeravanja sustava organizacije cijepljenja fotografskom fićfiriću.

Ja gospodinu Berošu vjerujem, prvi puta nakon dugo vremena, vjerujem mu.

Jer neznalice i lajbeki koji sjede u Vladi i ne znaju bolje nego radit takve pizdarije. Povjeravat vitalne poslove ljudima koji blage veze nemaju.

Zar vi dragi moji usitinu mislite da su se poslovi mogli dodijeliti nekoj firmi koja se time bavi, dinar kilo?

Kako će vlada koju podržava recimo jedan Đakić ili Branko Bačić, napraviti ikada nešto pametno i pošteno
?

Nikada, pa ni onda

Pročitajte i ovo:
Može li niže od Andreja Plenkovića? Makar u ovom tjednu. U narednim? Vidjet ćemo. Sigurno može
Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,163SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Dudo iz Lexusa

Vozim gradom. Zaustavljam se na semaforu, na parkirnom mjestu tik do mene poprijeko parkiran policijski auto. Besprijekorno čist, Sigurnost i povjerenje, logo koji je...

Članak sedam

Čitam da je najpodliji, uz Ivu Sanadera i Vilija Beroša, lopov koji je haračio na ovim prostorima, Andrija Mikulić, zatražio ostvarenje prava 6+6. Šest...

Plinski biznis u Lovasu

Tu je nekad, kažu knjige, bilo more, čekalo me pa presušilo. Pjevao je davno Đole o Panonskom moru i sebi kao panonskom mornaru. Panonsko...