Za bit šef županijskog Stožera, najvažnije je imati nos!

Objavljena je karta Hrvatske, na kojoj su bojama označena područja koja su najviše zaražena koronom.

Kao i svakom glupanu, meni je najlakše shvatiti kad nešto pogledam, onako, zorno grafički prikazano.

Daj ti meni sliku ili grafikon, pa mi je sve jasno!

Karta koja je objavljena je kako se to kaže, slijepa, ko onomad u školi, kad te izvedu pred ploču, objese kartu SFRJ i kaže ti profesorica, Ajde dragoviću, pokaži ti meni gdje je Lajkovac.  A ja gledam ko tele u šarena vrata, a podsmješljivac iz prve klupe zapjevuši ispod glasa, sotto voce, Ide Mile lajkovačkom prugom, lajkovačkom prugom ide Mile, ide Mile sa još jednim drugom sa još jednim drugom ide Mile

E pa na toj karti, uspio sam identificirati, u sredini crvene fleke nalazi se varoš koja se zove Sinj.

A Sinj je nadaleko poznat po arambašićima, Sinjskoj alci, a i Gospa Sinjska stanuje eto, baš u Sinju.

Arambašići, alka i Gospa su sinjsko Sveto Trojstvo.

A ljeto je nekako baš sezona za Sinjsku alku, a onda par dana po tom i Gospa dolazi na red.

I vidi čuda, baš je ova varoš središte crvenila, kao da Bog da prosti komunizam tamo zavladao.

Po svemu sudeći, na osnovu odluka Stožera, izgleda da je Sinj postao i značajno fitness središte, jer poznato je da se korona puši u fitness centrima, samo pogledaš natpis nad ulaznim vratima i možeš se odma uputit u samoizolaciju, a potom i na respirator.

Zamislite što vi samo bilo da se sva ona svjetina koja se nagurala pred dva tjedna za gledat đikane koji se ponosno i uznosito kurče na konjima s nabijenim šubarama na glavama na plus 35, ili ona koja se nagurala sva znojna i ušvicana u crkvu, nakon što su svoje obavili, otputila u teretane.

Pa ne bi bilo živih Hrvatića. Ne bi bilo ni arambašića.

Inače, taj vam Sinj spada pod Splitsko dalmatinsku županiju.

Županija:

To je jedna vrlo ozbiljna nakupina armije uhljeba, marljivih poput crva u kamenu, koji dane, mjesece i godine provode proizvodeći tone i tone materijala običnom svijetu nerazumljivih, nečitkih i nepotrebnih.Kako bi kompenzirala frustraciju tih knjiških moljaca, država im daje dobre i sigurne plaće.

Izvor: Spectatorov politički riječnik, neobjavljeno izdanje

Pročitajte i ovo:
Digitalizacija je jedna zajebana stvar!

Dakle, te županije imaju stožere, obično na čelo njih stavljaju nekakve panjeve, koji su se dokopali mjesta dožupana, pa je korona čisto dobro došla da nešto i rade. Tu svakako ni po čemu ne spada onaj šef stožera u Istri kojeg svaki dan sat vremena uguravaju u uniformu. Ma onaj koji ne smije disati, da puceta s uniforme ne odlete u kameru.

Jer, frajer iz Istre zna. Frajeru uguranom u uniformu ja vjerujem, bez ostatka.

E pa taj Sinj, koji je sav crven, ako i ostatak te županije isto ima šefonju stožera. Nekakvog HDZ-ovca koji se utrpao i u Sabor.

Njega su imenovali jer je u HDZ-tu, a i zato jer čovjek ima nos za te stvari.

On određuje, on zatvara teretane, određuje kako i što se ne smije raditi.

Jer ima nos.

Pa zato jer ima nos, zna da se korona ne širi u crkvama, kad bi zaključio da se širi, zna vrlo dobro da bi dobio po nosu. Pa ne bi više mogo bit šefonja stožera, a ko zna kako bi i u Saboru bilo.

Pa je shvatio d au teretanama leži zec.

U cijeloj priči, najvažniji je nos.

Zato ga frajer ponosno i pokazuje, dajući primjer građanima!

Jebeš pravilno nošenje maske. Bitan je nos!

Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,163SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Kentauri

U astronomiji je poznat pojam tijela koja ne ostaju trajno u istom orbitalnom prstenu, već njihova putanja značajno varira tijekom vremena zbog gravitacijskih utjecaja...

Zemlja sreće jerbo imamo Andreja

Svaki od nas ima nekakav popis. Evo, ja imam popis za kupovat u dućanu. Na popisu su fileki, panceta, kapula, nekakve salvete, i par...

Dan državnosti, verzija HDZ je danas!

Događaji su se tih dana mijenjali iz dana u dan, kao na traci. U vrlo kratkom vremenu nestala je Jugoslavija. Ondak je dana 08.10.1991....