Stanovnici Petrinje, njih 4.000, zaslužili su kapelicu u Betlehemu

Gordan Grlić Radman je čovjek opasnih namjera, kojem je pušteno raditi što mu se prohtije!

Na proteklim parlamentarnim izborima nešto manje od 4.000 Petrinjaca glasalo je za HDZ.

Koristim priliku da im iskreno čestitam na tome. Prigodna čestitka bi glasila otprilike, kako ste prostrli, tako ćete leći.

U međuvremenu Petrinju je strahoviti potres sravnio sa zemljom, pa su Petrinjci mogli iz prvog reda gledati kako funkcionira država kojom i njihovom svesrdnom pomoći, upravlja HDZ.

Od potresa je prošlo osam mjeseci, Petrinjom su rasuti lijepi konteneri u kojima su smješteni građani, a u kontejnerima će boraviti do Svetog Nigdarjeva.

Potres je pokazao i lopovluk u obnovi Petrinje nakon žestokih ratnih stradanja. Obnovom je koordinirao, dakako HDZ, isti onaj koji nema premca u Petrinji.

Obnova štete od potresa ne napreduje nikako, što svakako modernim Vagonašima, ne smeta ni malo, to što u petnaest kvadrata, spavaju, jedu, seru, njima ne smeta, glavno je da su Njihovi na vlasti.

E pa dragi stanovnici Petrinje, bolje ni ne zaslužujete!Dragi Petrinjci, bolje ni ne zaslužujete!- Spectator 20.08.2021.

Kad neko ima takvu podršku kako HDZ od ovih budala, nekako je normalno da se prema njima odnosi kao budalama.

Čitam izjavu besramnika, ministra Gordana grlića Radmana, koja je svakako jedna od najbezobraznijih izjava danih ikada.

Izjava dana povodom potpuno sulude ideje gradnje nekakve kapelice u Betlehemu, koja nije više kapelica, jer će u nju stati 200 ljudi, a 100 na prostor ispred nje, dok su Petrinja, Banija, Zagreb razrušeni.

Izjava koju ne bi dao ni maloumnik.

Kaže ministar: Ne može život stati, ne možemo sav novac Ministarstva dati za Baniju.

E pa dragi stanovnici Petrinje, bolje ni ne zaslužujete!

.

Pročitajte i ovo:
Hrabri ministar vanjskih poslova
Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,164SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Nije zgodan, al je nezgodan

Rano smo krenuli te davne nedjelje prema Zagrebu. Putovalo se Ličkom magistralom, pa smo se konačno dokopali Zagreba, taman pred ručak, majka je znala...

Bijeg

Bio je lijep sunčan dan te nedjelje, 06.05.1945.. Ručak je bio serviran. Mrišljiva gusta kokošja juha, s debelim rezancima, žuta poput cekina, pečena purica,...

Topusko je idealna lokacija

Poput bombe odjeknula je vijest da će se kod Topuskog graditi nekakav data centar za AI, koji bi kad proradi, trošio struje više nego...