Ukinilo vize. Ali, nije govno nego se pas posra!

Uz svu tu bagru i klatež, dragi moji čitatelji, u Ameriku ćete moći i vi. Konačno, pa gledati sva čudesa, jerbo nam je to omogućio Andrej Plenković. A ni Branka Bačića nipošto ne treba izostaviti.

Ukinilo vize za odletit ili otplovit u Ameriku. Svakako je to samo zato i jedino jerbo ovu državu vode taki dobri, savjesni, pošteni i brizni političari poput Andreja Plenkovića, Medveda, Ćorića, a naročito one ministarke od poljoprivrede kojoj se inteligencija na čelu vidi i ostalih giganata i mislioca iz nepresušnog HDZ ovog izvora. Najveći je to uspjeh bilo koje vlade od stoljeća sedmog. Čak je to veći uspjeh i od potpisivanja Rimskih ugovora kojima je predano pola Hrvatske Talijancima, a Boga mi i od Vatikanskih ugovora. Po kojima ćemo doživotno bit golih guzica. Gologuzani.

Pa će Hrvati, Rvati i ostali ponosni vlasnici hrvatske putovnice moći u Ameriku bez vize.

Moći će u Ameriku i Semion Mogiljevič, ruski capo di tutti capi, koji je naravno ponosni vlasnik hrvatske putovnice izdane u Mostaru. Pola nekakvog škaljarskog, ali i kavačkog klana, koji u međusobnim ratovima u Srbiji doslovce faširaju protivnike, isto će, poput ponosnih Hrvata moći u Ameriku. Jer su ponosni vlasnici putovnica izdanih iz mostarskog kontingenta.

Uz svu tu bagru i klatež, dragi moji čitatelji, u Ameriku ćete moći i vi. Konačno, pa gledati sva čudesa, jerbo nam je to omogućio Andrej Plenković. A ni Branka Bačića nipošto ne treba izostaviti.

Prije puta potrebno je samo na neku aplikaciju unesti sve podatke, koje te tamo pitaju, pa dobiješ obavijest da li možeš ići ili ćeš i dalje čubiti u Hrvatskoj ili Rvackoj. Ili ostati faširati protivničke bandite u Srbiji.

Do sada si morao ispuniti nekakav formular, pa ga predati u Ambasadu, pa si onda dobio obavijest možeš li ići ili ćeš i dalje čubiti u Hrvatskoj ili Rvackoj. Ili ostati faširati protivničke bandite u Srbiji.

Ogroman pomak, That’s one small step for man, one giant leap for mankind, što bi rekli Amerikanci.

Uočavate li dragi moji čitatelji, kakva je bitan uspjeh napravila svakako najbolja vlada u svijetu, osim one u Burundiju?

Iskreno, ja baš i ne vidim.

Kako bi reka moj Stipe odozda: Nije govno, nego se pas posra.

Pročitajte i ovo:
Danas sam, gledajući prijenos Sabora shvatio svu veličinu beznađa u kojem se nalazimo
Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,164SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Donald Trump bi trebao biti počasni predsjednik HDZ-a

 Polako ali sigurno dolazi vrijeme kad će vodstvo HDZ-a morati odlučiti hoće li Donalda Trumpa nagraditi titulom počasnog člana, a možda čak i titulom...

Kad volji volji, kad ne volji, kolji

Nekakav zlobnik usađen duboko u meni uživa ovih dana. Ko prasac u blatu. Slatko mu je gledati kako Iranci guze i rade budalu od...

Kritika ljudskog bezumlja

Sad već jako davne 1781 godine, Immanuel Kant objavio je Kritiku čistog uma. U „Kritici čistog uma“ Kant predstavlja po prvi put svoj transcendentalni...