Branko Bačić i dalje ne vjeruje da Kuščević ima Pavelićevu sliku u dnevnom boravku!

Bačić: Ako bi došlo do ultimatuma HNS-a, ja bih isti čas bio za prekid koalicije.

U emisiji Novi dan N1 televizije gostovao je onaj Branko Bačić, kojeg uistinu teško pratim dulje od dvije tri minute.

Razlozi su mnogobrojni.

Em mi djeluje licemjerno, em ga kurca ne razumijem, em me živcira njegov akcent.

Odma da skratim priču, ja sam odozdo,  ali nikada nisam čuo nekoga tako govoriti.

Osim Branka Bačića.

Prema tome, šovinizam je isključen.

Ali, N1 je jedna više-manje ozbiljna televizija, pa onda dobiješ na njihovom portal i ovo što je ovaj reko u pisanom i što je još važnije u pismenom obliku.

Naravno, razgovor se poveo i oko notorne lopine i velikog obožavatelja Ante Pavelića, Lovre Kuščevića.

Na upit o slici na kaminu u dnevnom boravku ukrašenom divnom slikom Ante Pavelića, Bačić lukavo prigovara da mu je teško povjerovati da fotografija Ante Pavelića visi u bilo kojoj kući, a pogotovo u kući bivšeg ministra.

On ne može u to vjerovati i za njega je neprihvatljivo.

U maniri rutiniranog lažljivca, on fluently izvrće činjenice, laže i preskače očite činjenice.

Prvo, to što je njemu teško vjerovati, jebe me se, slika visi, fotografija je objavljena na Internetu pred dosta remena, ali je tek sada otkrivena.

Prema tome, tu se nema što vjerovati.

Drugo ovaj muljator u studiju, za kojega nipošto ne smijemo zaboraviti da je bio dugo vremena glavni tajnik HDZ-a, dakle maščoba na maščobama, ni jednom riječju ne spominje da je taj Ante Pavelć bio izvješen u sobi  Političkog tajnika HDZ-a, što je puno civilizacijski opasnije nego u sobi nekakvog bezveznog ministra.

Kakav je bijo taj Lovro zamašćene glavine.

Prije toga su ovog muljatora u studiju pitali:

Je li odlaskom Kuščevića završena kriza u odnosu HDZ-a i HNS-a?

Na što bodul odgovara:

Nije Kuščević otišao iz Vlade zbog ultimatuma HNS-a, niti smo mi to doživjeli kao ultimatum, niti bismo to prihvatili. Nakon brojnih medijskih napisa, koji su učinili nemogućim rad ministra uprave, on je podnio ostavku na tu dužnost.

To nije bio rezultat ultimatuma HNS-a, nego rezultat razgovora premijera Plenkovića i Kuščevića. Ako bi do ultimatuma došlo, ja bih isti čas bio sklon za prekid koalicije. Zgražavam se uopće time da bi mi netko u političkom životu, zbog toga što obnašam vlast, mogao postaviti ultimatum.

Dakle, frajer nije otišo iz Vlade jer je notorna lopina, dapače, to mu je odlična referenca, nego što je smetalo što se o tome laje.

Da se nije lajalo, lopina i i dalje bijo ministar.

Pročitajte i ovo:
Graditeljstvo... Pakleni niz bez kraja...

Ali kada se cijela izjava o tome iznova pročita, shvati se poruka.

Prava.

Ko jebe ove kokošare iz HNS-a.

Imamo mi žetončiće koji bruse nožicama za uć u Vladu. A žetončića je više nego ovih ljiga iz HNS-a. I manje su zahtjevni. Samo je lova u pitanju.  Ideologije tu nema!

Pa bi tako politička korupcija i kriminal dobila još jednu potvrdu.

Čestitam glasačima Mailana Bandića, SDP-a, ali i onima koji na izbore nisu niti došli!

 

Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,163SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Inati se Slavonijo

Počelo je. Svjetsko prvenstvo  nogometu. Moje svakovečernje Mućke padaju u drugi plan, jerbo, fudbal. Danas navijam za Mexico, uglavnom navijam za Mexico. Slušam Himno...

Odlazak Kreza

Portir Ivek stajao je na porti. Važna izraza lica, kraj zatvorene kapije, poput američkog admirala koji komandira nosačem aviona, ponosno i uznosito. Buljuk radnika...

Švicarska

Hrvatska će biti kao Švicarska. Grmjelo je Trgom Republike, na predizbornom skupu davne 1990., a euforična gomila oduševljeno je klicala, dok je govornik, doktor...