Portali će radi Kolinde Grabar Kitarović morati uvesti rubrike “Vjerovali ili ne”

Svi portali i novine imaju više-manje iste rubrike.
Politika, Sport, Društvo, Crna kronika i slično.
Sve više sam uvjeren da bi pod hitno trebalo uvesti rubriku Vjerovali ili ne.
Svakako, u toj rubrici se ne bi objavljivale vijesti o tipovima koji mogu zubima potegnut šleper i vući ga pet kilometara uzbrdo.
Niti o teletu sa dvije glave oteljenom u Pribislavcu.
Ne bi se pisalo ni o bradatoj babi iz Kenđelovca koja može otprditi cijelu V simfoniju.
Pisalo bi se o Predsjednici.
Koja je veća atrakcija i od onog što vuče šleper i od prdežljive babe.
To što je ona u stanju izvesti i izjaviti spada na neki način, u intimu. U one radnje koje čovjek, kada zapadne u bunilo, radi u svom stanu.
Kad je sam.
Predsjednica države otputovala je u SAD da bi držala govor o klimatskim promjenama, pa je ispala iz programa jer joj nisu dali govoriti, jer znaju da ništa nema za reći.
Pa je imala vremena na pretek.
Za sport i zajebanciju.
Sport i zajebancija se ovdje prikazuje kao državnički posjet.
Svi oko nje, jer, ona ih je sama izabrala, ne znaju da postoji Internet, da se vijesti šire trenutno.
Pa se šire priče o državničkim susretima.
S nekakvim mužikašima koji su predsjednicu razgalili.
Pa smo imali priliku gledati raščupanu predsjednicu koja prstom dirigira, upravo poput gospodina Šafraneka u Tko pjeva zlo ne misli.
Ili u duetu sa onim komičarem, Mini Starčićem vanjskih poslova, koji je gleda poput gladuša koji gleda reš pečeno prase.
Baš su si nekak ko duet Fulir & Šafranek.

To što je Internet prepun zajebancije sa tim  scenama druženja u USA, sa glazbenim backroundom Vucine pjesme Volim piti i ljubiti, već je poprilično passe.
Ma da je ostalo samo na tome.
Ali, ona naprosto šutjeti ne zna. Pa ponesena dobrim jelom i pićem, drži govore koji svakako spadaju u predloženu rubriku Vjerovali ili ne.
Pa tamo priča i mulja stvari koje su same po sebi besmislica, koje ne bi očekivao niti od baba na Dolcu, a Boga mi ni na splitskom pazaru.
Kada bi se vi vratili u Hrvatsku, mi bismo doista bili najprosperitetnija zemlja na svijetu.
Opalila je ljigavo i neuvjerljivo.
Velika većina nije ni razumjela što ta baba priča, jer sa hrvatskim su na vi.
Oni samo vole Hrvatsku. Više od vas i mene.
Sa sigurne daljine.
Ljubav pokazuju samo kad treba glasati.
Poreznu ljubav i dalje pokazuju prema Junajtedstejtsofamerika.
Naravno.
A jedino što o Hrvatskoj znaju je ono što im prevedu da je ova baba rekla.
Ovo na žalost nije prvi puta. Nedavno je u Švicarskoj svašta valjala, pa je izjavila da je Hrvatska zemlja sa mnogobrojnim prednostima u odnosu na Švicarsku, ali je u kurcu jer nemamo ljude, znanje, radne navike.
Dakle Hrvati su kreteni koji žive na dobrom komadu zemlje.
Ovo je pravilo koje se ponavlja svaki puta kad ode u inozemstvo.

Pročitajte i ovo:
Izgledan je novi posao za Lovru Kuščevića!

Sramoćenje!

Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,163SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Nije zgodan, al je nezgodan

Rano smo krenuli te davne nedjelje prema Zagrebu. Putovalo se Ličkom magistralom, pa smo se konačno dokopali Zagreba, taman pred ručak, majka je znala...

Bijeg

Bio je lijep sunčan dan te nedjelje, 06.05.1945.. Ručak je bio serviran. Mrišljiva gusta kokošja juha, s debelim rezancima, žuta poput cekina, pečena purica,...

Topusko je idealna lokacija

Poput bombe odjeknula je vijest da će se kod Topuskog graditi nekakav data centar za AI, koji bi kad proradi, trošio struje više nego...