Zašto?

Uvijek se nešto pitam. Uvijek se nečemu čudim. Milion puta Zašto? Zakaj? Zake?

Zašto, kad se dogodi nekakva željeznička nesreća u medijima pojavljuje nekakav predsjednik Sindikata, koji se u okolnosti nesreće razumije ko Marica u krivi kurac? Mogla bi se pojaviti i šefica računovodstva, koja se barem u računovodstvo razumije, za razliku od sindikalnog tamburaša.

Zašto sindikalist?

Zašto, kad se desi nekakvo nasilje gledamo izjavu šefa sindikata murje?

Zašto sindikalist?

Zašto, kad se postavi pitanje Andreju Plenkoviću, on ne odgovara na pitanje, nego napada ad hominem.  Imate velik nos. Vi ste debeli. Evo sad je reko nekakvom zastupniku da frflja i da ga nije razumio. Zastupnik ga nije nabio. Ja bih.

Zašto ga nije nabio?

Zašto o umorenima govore oni koji su ih umorili? Evo, čitam izjavu Siniše Hajdaša & Dončića. Čovjeka koji je od desetak čavala u lijesu SDP-a zabio barem pet.

Zašto Siniša Hajdaš & Dončić govori o bilo čemu, bilo što?

SDP godinama propada, mijenjaju se šefovi, a Njonjo iz SDP-a je konstanta. O stranci koja će u vrijeme izbora doseći rejting statističke pogreške, priča čovjek koji ima veliki utjecaj na taj nivo.

Pa kaže:

SDP je spreman na izbore i sada bi izašli samostalno. O ostalim dogovorima ćemo vidjeti, otvoreni smo za razgovore. Mi uvijek idemo samostalno na izbore, ali ako se stvori neki lijevi blok mi smo tu da razgovaramo. Ne isključujemo ni koaliranje nakon izbora.

SDP je uvijek spreman za izbore. To je istina. Jer, na svakim izborima dobiva manje nego na prijašnjim. Ali to nema veze. Jer kad SDP bude imao dva zastupnika u Saboru, jedan od njih će svakako biti SDP-ov Njonjo, Siniša Hajdaš & Dončić. Njemu dosta.

Čovjek koji je svojim kadroviranjem u Zagrebu doveo kadrove koji ne bi mogli biti noćni portiri u nekakvom skladištu cigle kraj Dugog Sela. Jer je to presložen posao za njihov intelektualni domet.

Grobar poduzeća u HŽ-u.

Hvali se da će SDP na izbore izaći samostalno. Naravno da hoće, jer svi bježe od SDP-a ko vrag od tamjana. SDP je upravo rečeni Siniša Hajdaš Dončić i slični mu doveli u situaciju koja se zove neimanje koalicijskog kapitala.

Pročitajte i ovo:
Državna inspekcija bi i slijepom cucku kost otela

Zašto nitko u SDP-u ne kaže: Dosta si trkeljao. Makni se?

Na ovo pitanje znam odgovor.

Zato jer ne znaju.

Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,161SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Nije zgodan, al je nezgodan

Rano smo krenuli te davne nedjelje prema Zagrebu. Putovalo se Ličkom magistralom, pa smo se konačno dokopali Zagreba, taman pred ručak, majka je znala...

Bijeg

Bio je lijep sunčan dan te nedjelje, 06.05.1945.. Ručak je bio serviran. Mrišljiva gusta kokošja juha, s debelim rezancima, žuta poput cekina, pečena purica,...

Topusko je idealna lokacija

Poput bombe odjeknula je vijest da će se kod Topuskog graditi nekakav data centar za AI, koji bi kad proradi, trošio struje više nego...