Dana 15.11.2018, objavio sam članak o mailu kojeg sam poslao ministru Tolušiću, sa pitanjem koje je i danas vrlo vrlo aktualno. Članak ukazuje na tri stvari:
– netaransparentnost u financiranju Živog zida
– informiranost ministra Tolušića o stvarima van njegovih ovlasti
– nekomunikativnosti ministra, koji ne odgovara na pitanja, a ni njegove službe.
Poštovani gospodine ministre,
Spectatorblog je portal koji piše o politici i društvenim zbivanjima.
Svakako nije promakla jučerašnja diskusija u Saboru, u kojoj ste u jednom trenutku postavili pitanje Tko financira Živi zid? Od koga posuđujete novac?
Ta izjava izazvala je velik interes javnosti, tim više što su učestale glasine a i pitanja o načinu na koji funkcionira Živi zid.
Naravno da se od Vas, kao ministra ne očekuje da radite istrage oko načina financiranja Živog zida, jer u krajnosti, to i nije posao Vašeg ministarstva.
Stoga me zanima, da li na osnovu spoznaja kako Vaših, tako i javnosti, namjeravate poduzeti kakve korake prema DORH-u da ispita sve okolnosti?
U nadi da ćete izdvojiti vremena za odgovor, koji bih objavio u integralnom obliku, srdačno Vas pozdravljam
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene.
Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene.
Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene.
Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja.
A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…
Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija
Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.
Počelo je. Svjetsko prvenstvo nogometu. Moje svakovečernje Mućke padaju u drugi plan, jerbo, fudbal. Danas navijam za Mexico, uglavnom navijam za Mexico. Slušam Himno...
Portir Ivek stajao je na porti. Važna izraza lica, kraj zatvorene kapije, poput američkog admirala koji komandira nosačem aviona, ponosno i uznosito. Buljuk radnika...
Hrvatska će biti kao Švicarska. Grmjelo je Trgom Republike, na predizbornom skupu davne 1990., a euforična gomila oduševljeno je klicala, dok je govornik, doktor...