Hvala Premijeru! Zašto je ostao katastrofalno nesposobni ministar Pavić?

Hvala Premijeru!

Hvala Premijeru jučer je poput papagaja ponavljao tamo-vamo ministar Marko Pavić.

Marko Pavić je ministar koji je uspio vrlo jednostavno, vrlo spretno ujediniti 750.000 ljudi, u samo desetak dana. Jer je totalno nesposoban, a to je upravo razlog ostanka, nesposobnost i beskrajna poslušnost!

VEZANI ČLANCI:

Zašto mulja ministar Pavić da za mirovine nedostaje 17 milijardi kuna godišnje?

Pavićeva reforma drži vodu do 2040. godine, a onda slijediMarko potop

Zašto ja moram plaćati glupavi spot o mirovinskoj reformi?

 

Ujedinili su se samo da ga pošalju u krasan kurac, njega i njegovu mirovinsku reformu.

O moralnim karakteristikama dotičnog tamo-vamo ministra ne bih pričao jer zadiru u stvar njegove intime, a o intimi drugih ja ne pišem.

Samo mogu reći da je u trenutku kada je trebao pokazati da je čovjek sa karakterom, pokazao je da je pičkica.

Ili šupak, ne znam.

Ali pokazao je jučer, pred svim novinarima, zašto je prošetan sa ministarske fotelje na  drugu ministarsku fotelju.

Dakle, iz njegovog je odgovora sve vidljivo.

Ljigavo papagajsko ponavljanje Hvala premijeru.

Ljigavost je razlog ostanka na ministarskom položaju.

Ne trebaš ništa znati, ali dupe lizati moraš znati!

Novinari u onoj gunguli i gužvi koja je nastala sječom ministarskih glava, nisu stigli odreagirati i shvatiti zašto je ministar ostao ministar, samo na drugoj adresi.

Novinari su ga uporno ispitivali zašto ga je Plenković smijenio iz dosadašnjeg Ministarstva, a Pavić nije odgovarao nego je ponavljao: “Ja se zahvaljujem premijeru.” Pritom je objašnjavao da mu je Plenković zapravo ukazao povjerenje.

Dakle, iz njegovog je odgovora sve vidljivo.

Ljigavo papagajsko ponavljanje Hvala premijeru.

Ljigavost je razlog ostanka na ministarskom položaju.

Ne trebaš ništa znati, ali dupe lizati moraš znati!

E sad, kako će tu izjavu shvatiti Plenković, da li će se ljutiti što ga je oslovio samo kao premijera, a da nije spominjao njegovu visost, preuzvišenost, ekselenciju, bojim se da nećemo znati.

Plenković ga ne pušta iz svog zagrljaja, jer, je frajer očito strahovito submisivan, pa ga Plenki može natezati koliko hoće.

Može i pod brisati sa njime, ali samo ako to podrazumjeva ministarsku plaću, službeni auto, mobitel, kartice, ured i stotinu povlastica.

Ma može mu radit što oće.

Može ga, u trenucima dokolice i pod stol poslati.

I neće zažaliti.

Plenković je, da skratim, svojeg dupelisca, čovjeka protiv kojega je tri četvrtine miliona građana ustalo i reklo ne, umjesto da ga je nogom opalio u guzičetinu, unaprijedio.

Da li zbog njegovih motivatorskih sposobnosti ili zbog poslušnosti, to zna samo Plenković.

Us svakom slučaju,

Hvala Premijeru!

Pročitajte i ovo:
Nakon svih ružnih vijesti, konačno jedna dobra i to ona najvažnija!
Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,163SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Inati se Slavonijo

Počelo je. Svjetsko prvenstvo  nogometu. Moje svakovečernje Mućke padaju u drugi plan, jerbo, fudbal. Danas navijam za Mexico, uglavnom navijam za Mexico. Slušam Himno...

Odlazak Kreza

Portir Ivek stajao je na porti. Važna izraza lica, kraj zatvorene kapije, poput američkog admirala koji komandira nosačem aviona, ponosno i uznosito. Buljuk radnika...

Švicarska

Hrvatska će biti kao Švicarska. Grmjelo je Trgom Republike, na predizbornom skupu davne 1990., a euforična gomila oduševljeno je klicala, dok je govornik, doktor...