Ne razumijem u čemu je problem oko Dubravke Šuice

Gospođu Bibu, dok joj je muž na poslu, trti i gazi susjed Pero.

Dosta redovito.

Skoro svaki dan se bave parternom gimnastikom.

Onda je gospođa Štefica rekla mužu, jednog dana u haustoru Pogleč se na kaj ličiš, rogonja jedan, sused Pero ti guzi ženu.

Onda je nastalo sranje.

I Pero i Biba i muž Rogonja krenuli su svim snagama na gospođu Šteficu.

Jer je ona kriva.

Imenovana je  u Europsku komisiju, gdje će se zabavljati demografijom i demokracijom.

Sudeći po porijeklu, Hrvatica je, a i po stranačkoj pripadnosti, u demokraciju se razumije ko Marica u krivi kurac.

Organi prisile i pravosuđa nemilice pogone kritičare njene stranke.

Sudeći po porijeklu, Hrvatica je, a i po stranačkoj pripadnosti, u demografiju se razumije ko Marica u krivi kurac.

Gdje je njena stranka na vlasti, ljudi iseljavaju, ne rađaju se. Ne množe se.

U zemlji u kojoj hapse novinare, u kojoj policija dolazi u redakcije, u kojoj zapjenjene babetine određuju što će se prikazivati na televiziji, u kojoj ljubitelji piva i kladionica zabranjuju glazbene i kulturne događaje koji im nisu po volji, u kojoj se veličaju ratni zločinci koji su sramota čovječanstva, u kojoj se na svakom koraku nalaze insignije iz drugog svjetskog rata, posve sigurno demokracije nema.

U Jugoslaviji je SR Hrvatska brojala 4,7 miliona glava, a sada manje od četiri miliona. Hrvatska je praktički demografska katastrofa.

A Dube je izabrana upravo za baviti se time.

To što je ona glasača protiv svih konvencija u posljednje vrijeme, ne treba ni spominjati.

Zastupnici SDP-a su postavljali pitanja gospođi Dubi Šuici na Odboru za europske poslove u Saboru, povodom njene kandidature.

Pa su je lukavo pitali, Da nu Dube, ti i tvoja svojta do sada ste zaradili tri miliona EUR-a. A imovina ti je pet. Oklen ti dva miliona viška.

Odgovora nisam nigdje pročitao.

A nisam bio tamo, pa ne znam da li ih je mrtva hladna pogledala, mašila se takujina i izvadila HDZ iskaznicu.

Koja vrijedi najmanje dva miliona eura.

I tako, izabrali su osobu, kako veli moj susjed Branko, koja niti prdi niti smrdi, da upravlja Europom.

Ondak su se javili iz GONG-a, koje isto zanima oklen dvije milje viška.

Ja se njima čudim, pa dvije milje EUR-a, HDZ ukrade svakog dana, i subotom i nedjeljom.

Bez da okom trepne.

Pa je logično da i na nju dođe red.

Onda se javio Premijer Andrej Plenković pa je optužio u četvrtak u Bruxellesu nevladinu udrugu Gong da vodi kampanju protiv hrvatske kandidatkinje za potpredsjednicu Komisije Dubravke Šuice.

Ko susjeda Štefica protiv Bibe i Pere.

Ja uopće ne shvaćam u čemu je problem.

Evo, kako SDP ovci nemaju pametnih ljudi za popunit funkcionerska mjesta, tako HDZ-ovci nemaju poštenih za popunit funkcionerska mjesta.

I sada se svi čude.

A zaboravljaju osnovno.

Pa Dube je samo obična HDZ-ovka.

Sa dna kace

Koja niti smrdi niti prdi!

Pročitajte i ovo:
Sankcije
Spectator
Spectator
Samostalan, neovisan, nadrkan, do zla Boga disgrafičan. Ne poznajem, na žalost, Sorosa da investira u mene. Ne poznajem ni razne sjecikese koje kupuju naklonost vlasnika portala, da ulože u mene. Ne poznam nikoga tko bi ulagao u mene. Jer ne volim da se bilo što ulaže u mene. Puno ja toga znam, ali sve moje znanje je samo kap u oceanu moga neznanja. A u oceanu nikako ne možeš uočiti jednu jedinu kap. Onu kap moga znanja…

Vezani članci

Društvene mreže

8,496ObožavateljiLajkaj
5,164SljedbeniciSlijedi
12,384PretplatniciPretplatiti

Najnovije na portalu

Spectator na Twitteru

Svijet se zajebava memeovima o ostarjelom Ronaldu. Za sada nisam primijetio sličnu zajebanciju na račun Luke Modrića, koji isto tako ne shvaća da je postao star koji je star. Nisu ni njemu rekli, jer bi to bio znak jugoslavenstva, komunjarstva...
Mumija

Dobro je da imamo EU.
Nakon neodvojivih čepova dosjetili su se zabrani šećera u vrećicama uz kavu, čaj i slično. Zabranjuje se sva jednokratna ambalaža.
Meni je to logično, pa kakve smo debile gore poslali, rezultati su primjereni.

Učitajte još

Pretplatite se na Newsletter

Primajte najnovije članke u svoj pretinac elektronske pošte

Najnovije na portalu

Inati se Slavonijo

Počelo je. Svjetsko prvenstvo  nogometu. Moje svakovečernje Mućke padaju u drugi plan, jerbo, fudbal. Danas navijam za Mexico, uglavnom navijam za Mexico. Slušam Himno...

Odlazak Kreza

Portir Ivek stajao je na porti. Važna izraza lica, kraj zatvorene kapije, poput američkog admirala koji komandira nosačem aviona, ponosno i uznosito. Buljuk radnika...

Švicarska

Hrvatska će biti kao Švicarska. Grmjelo je Trgom Republike, na predizbornom skupu davne 1990., a euforična gomila oduševljeno je klicala, dok je govornik, doktor...