Kad ti ne ide, onda ne ide.
Da ga jebeš.
Pa si razmišljaš, što je ovo meni trebalo? Kako sam se dao naguziti?
Što god probaš, ne ide.
Iz vreće pičaka, kurac bi izvuko.
Od prve.
Sve ovo prolazi već dulje vrijeme, otprilike dvije godine građaninu Andeju Plenkoviću.
Fin i pristojan čovjek, dobro školovan, od djetinjstva predestiniran na dobru karijeru i vječito dobre položaje, zajahao je na divljeg bika koji ne podnosi da ga neko takav jaši.
HDZ.
Skupljalo se po malo. Svakim danom jedna nova kap.
Izuzetno loše izabrani suradnici, za koje je ispalo da su neki samo kokošari i lopovi, drugi nesposobni, a treći nesposobni lopovi i kokošari.
HDZ od vremena Andrije Hebranga nije imao lošijeg kandidata za predsjednika države od sadašnje kandidatkinje (da li?) Kolinde Grabar Kitarović.
O njenom liku i djelu ne isplati se govoriti, jer je to gubitak vremena, njenih djela nema, ali ima nedjela.
Za izvoz.



